Foto: pat drēgnais laiks neattur sabiedrībā zināmas personas no pavasara baudīšanas

1 komentārs
Foto: pat drēgnais laiks neattur sabiedrībā zināmas personas no pavasara baudīšanas
INSTAGRAM

Nedēļas nogalē piedzīvojām gan saulīti, gan saltu vēju, lietu, sniegu, krusu – bagātīgu “dabas kokteili”. Neskatoties uz to, gan sabiedrībā zināmām personām, gan teju ikvienam no mums mājās nosēdēt bija grūti un daudzi devās baudīt dabas skaistumu.

Nedēļas nogale pagāja zem “Lielās talkas” zīmes, arī sabiedrībā zināmas personas uzkopa savas sētas, iesaistījās pilsētu uzkopšanā.

Bija arī tādas slavenības, kuras atpūtās, paziņojot, ka katru dienu “talko”, tātad vienu dienu var vienkārši atpūsties.

Daudzi pozēja pie pavasara ziediem, kā nekā ziedi un pumpuri ir vieni no pirmajiem, kas ļauj apzināties, ka tuvojas vasara. Taureņi vēl nav redzēti, toties eži jau pamodušies no ziemas miega.

Neiztika bez pastaigām, pavasarīga apģērba izrādīšanas, dabas taku iepazīšanas un laiskas atpūtas kopā ar bērniem.

Sports pie dabas krūts pavasarī kļūst arvien populārāks un populārāks, atgriežas arī makšķerēšana un otrs populārais relaksācijas veids – zāles pļaušana.

”Pārliecinos, ka nav nepiemērotu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs,” izteicās skaistumkonkursu organizatore Kristīne Lindenblate lielā vējā, pastaigājoties pa pludmali.

Šogad ziema Latvijā nevēlējās atkāpties, tas radījis arī izmaiņas apģērba krāsu izvēlē. Pavasaris tiek sagaidīts galvenokārt spilgtu, gaišu krāsu gammā.

Kā tu pavadīji saltās, bet pavasarīgās brīvdienas? Vai vēsais laiks atturēja tevi no brīvdienām pie dabas krūts?