Foto: nedēļu pēc dzemdībām tetovētā latviešu modele Monami Frost izrāda savu augumu

6 komentāri
Foto: nedēļu pēc dzemdībām tetovētā latviešu modele Monami Frost izrāda savu augumu
INSTAGRAM

Pirms nedēļas pasaules slavenā latviešu tetovētā modele Irēna Straume, jeb Monami Frost otro reizi kļuva par māmiņu. Monami ir mierā ar ķermeni un nekautrējas izrādīt savu augumu.

Nedēļu pēc dzemdībām modele, kurai sociālajā tīklā ”Instagram” seko vairāk nekā 1.6 miljoni sekotāju, publiskoja fotogrāfiju apakšveļā un parādīja, kāds izskatās viņas ķermenis pēc dzemdībām.

Monami stāsta, ka grūtniecības laikā, pieņēmusies svarā, bet, iemācījusies šo papildus svaru iemīlēt.

Slavenākā latviešu tetovētā modele Monami Frost atklāj, kādā interesantā vārdā nosaukusi meitiņu

Jaunā māmiņa ir pateicīga ķermenim, ka tas lieliski parūpējies par viņas atvasi.

Nu pēcdzemdību piedzīvojums – ierastā svara atgūšana, ķermeņa atkopšana, ir sācies. Monami ir laimīga par iespēju izbaudīt šo procesu otro reizi.

Fotogrāfijas komentāros daudzi modeles fani raksta, ka grūtniecības laikā uzņemtais svars piestāv skaistulei un viņa izskatās vēl daiļāka, veselīgāka nekā parasti!

Vēl citi ir šokēti, kā tetovējumu karalienes mazulīte varējusi piedzimt bez tetovējumiem.

Arī otrā modeles atvase ir meita, kura dzimusi mājas dzemdību laikā. Jau drīzumā jaunā māmiņa pastāstīs par mājas dzemdībām un to, kāpēc izvēlējusies tieši šo bērna radīšanas veidu.

Lieldienās Monami atklāja, ka meita nosaukta par Neo, vārdu viņa, vīrs un vecākā meita Gabija zinājuši jau grūtniecības pirmsākumos, bet paturējuši noslēpumā.

Monami ir precējusies ar latviešu tetovētāju Anriju Straumi, ģimenē jau aug meitiņa Gabriela, kuru Monami laida pasaulē, kad bija vien 15 gadus veca.

6 komentāri