Foto: Miks Ozoliņš divu mēnešu laikā zaudējis ”riepiņu” un uzaudzējis muskuļus

0 Komentāru
Foto: Miks Ozoliņš divu mēnešu laikā zaudējis ”riepiņu” un uzaudzējis muskuļus
INSTAGRAM

Režisors Miks Ozoliņš jau 10 gadus par mājvietu sauc Ameriku. Vairākus mēnešus Miks pievērsies aktīvam un veselīgam dzīvesveidam, kikboksa treniņi apvienojumā ar fitnesu palīdzējuši zaudēt ”riepiņu” un uzaudzēt muskuļus.

Par lieliskajām pārmaiņām Miks informē ar sociālā tīkla ”Instagram” palīdzību, kur publisko kadrus gan pirms sporta, gan pēc diviem mēnešiem aktīvās nodarbībās.

Miks Ozoliņš bauda dzīvi Losandželosā. Vai režisors plāno reiz atgriezties Latvijā?

View this post on Instagram

A post shared by Miks Ozolins (@miksozolins)

Video: Miks Ozoliņš kopā ar noslēpumainu skaistulīti pārsteidz meitu Eisliju jubilejā

Ozoliņš uzskata, ka vēl pirms kikboksam veltītās sporta zāles apmeklējumiem – ēdis veselīgi, bet nu tam visam pievienojis intervāla badošanos un vairumā nedēļas dienu ēd tikai divas reizes dienā.

Divu mēnešu nodarbības latvietim sniegušas vairāk enerģijas un viņš sapratis, ka runas par vecumu un nogurumu ir vienkārši atrunas – sports vairo enerģiju un samazina nogurumu.

Produktīvākās darba stundas režisoram ir pēc rīta treniņiem vai pirms pirmās ēdienreizes.

”Vēlos alkoholu savā ķermenī mazāk un mazāk. Baidos no paģirām vairāk kā jebkad. Nākamajā dienā pēc ballītes alkoholu savās asinīs uztveru kā indi. Trešajā sportošanas mēnesī plānoju pilnībā atteikties no dziras,” raksta Miks.

Vīrietis izlēmis nepadoties kārdinājumiem, nemeklēt atainojumus, lai ko nedarītu, bet iet tikai uz priekšu, lai iegūtu savu sapņu ķermeni.

Režisors Miks Ozoliņš un skaistulītes bikini sūta sveicienus Latvijai

0 Komentāru