Foto: Meganas Mārklas brāļadēla marihuānas audzētava. Princesei par godu radīs īpašu “zālītes” šķirni

Pievienot komentāru
Foto: Meganas Mārklas brāļadēla marihuānas audzētava. Princesei par godu radīs īpašu “zālītes” šķirni
AFP PHOTO, MEGA

Megana Mārkla pavisam noteikti ienesusi jaunas vēsmas britu karaliskajā ģimenē. Lai arī pati aktrise spītīgi ignorē savas ģimenes centienus nokļūt mediju uzmanības lokā, ir lietas, uz kurām pievērt acis gluži vienkārši ir neiespējami.

Kopš brīža, kad princis Harijs paziņoja par savu saderināšanos ar Holivudas skaistuli, cits pēc cita pie preses vērsušies līdz šim nezināmie Meganas Mārklas “pagātnes rēgi” – pusmāsas, pusbrāļi, tantes un onkuļi.

Kamēr topošās princeses pusmāsa raksta grāmatu par “spītnieces savaldīšanu” (kurā sola atklāt virkni nepatīkamu faktu par Holivudas aktrisi), Meganas pusbrāļa ģimene lepni atrāda savu marihuānas audzētavu.

Aktrises pusbrāļa Tomasa Mārkla dēls Tailers Dūlijs iztiku pelna ar marihuānas audzēšanu. Šobrīd viņa plantācijās aug marihuāna miljoniem dolāru vērtībā. 25 gadus vecais uzņēmējs arī plāno radīt jaunu “zālītes” paveidu, kam arī izvēlēts nosaukums – Markle`a Sparkle (Mārklas dzirksts – no angļu valodas).

Tikmēr joprojām nav skaidrs, vai topošās princeses ģimene tiks ielūgta uz karaliskajām kāzām. Aktrises pusmāsa jau viņu publiski nopēlusi par svešinieku ielūgšanu uz kāzām, bet pusbrālis jau paguvis uzrakstīt oficiālu vēstuli princim Harijam, aicinot atcelt kāzas.

Šīs gan nebūs Meganas Mārklas pirmās kāzas – 2011. gadā viņa mija laulību gredzenus ar filmu producentu Trevoru Engelsonu.

Nedalītu preses uzmanību aktrise izpelnījusies tieši pēc saderināšanās ar princi Hariju – līdz šim paparaci viņas ikdiena nebija šķitusi gana valdzinoša, lai “dzītu pēdas”. Nu topošās princeses gaitām tiek sekots līdzi ik uz soļa.