Foto: Marika Ģederte publisko krāšņus ceļojuma foto no Spānijas

1 komentārs
Foto: Marika Ģederte publisko krāšņus ceļojuma foto no Spānijas
.instagram.com/marikagederte/

Uzņēmēja Marika Ģederte, kopā ar draudzeni devusies, atpūtas braucienā uz saulaino Spāniju. Sievietes bauda brīvdienas un uzņem spēkus pirms darba atsākšanas. Savā ziņā tās ir arī atvadas no vasaras, tulīt septembris, gaisā varēs sajust jau pirmo rudens smaržu.

Siltajā Spānijā nevar iztikt bez fotogrāfijām, kurās plunčājas ūdenī. Ja ūdens ir kā uzsildīts piens, nav iespējams atturēties no peldes. Marika dodas baudīt ūdens priekus ar saulesbrillēm un cepuri. Stilīgumu nevar zaudēt pat peldoties!

Vērojot kalnus, līci, kas pilns ar mazām jahtiņām un laiviņām, Marika aizdomājas par pagātni un nākotni. Skaistā sieviete ir pateicīga par pagātni un ar prieku veras nākotnē.

Uzkāpjot kalnos beidzot ir iespējams patverties no karstuma. Pāris stundu laikā Marika baudīja trīsdesmit sešu grādu siltumu, tad pēkšņi atvēsinājās sešpadsmit grādu siltumā. Viss būtu bijis labi, ja uzņēmējai pa pēdām nesekotu negaisa mākoņi.

Ceļojuma laikā  modes dāma nebija redzama bez cepures, to var uzskatīt gan par stila pazīmi, gan veidu kā pasargāt galvu no saules stariem. Brīvdienas Marika baudīja galvenokārt gaišu toņu kleitās, neiztika arī bez šortiņiem un sarkana, liktenīgās sievietes ietērpa.

Draudzenes apskatīja arī vēsturiskas vietas, ēkas, apmeklēja veikalus, tirdziņus, un vienkārši baudīja atpūtu saulainajā Spānija.

Kur tu šogad pavadīji savu atvaļinājumu?

1 komentārs