Foto: Linda Mūrniece aicina atsaukties pieklīduša kaķa saimniekus. Gaidot īstos saimniekus, kaķene tiek barota ar lasi

0 Komentāru
Foto: Linda Mūrniece aicina atsaukties pieklīduša kaķa saimniekus. Gaidot īstos saimniekus, kaķene tiek barota ar lasi
facebook.com/murniecelinda

Uzņēmēja Linda Mūrniece sava restorāna “Mazais Otto” paspārnē uzņēmusi nomaldījušos kaķi un ar sociālo tīklu palīdzību meklē viņa īstos saimniekus. Tā kā kaķis ir kopts, labi paēdis, uzņēmēja ir droša, ka pazudis, ne dzīvojis uz ielas.

30. jūnijā sociālajā tīklā ”Facebook” Linda ievietojusi kaķa fotogrāfijas aicinot pieteikties viņa patiesos saimniekus. Ar ierakstu dalījās daudzi uzņēmējas draugi, tādā veidā mēģinot palīdzēt kaķu meitenei atgriezties mājās.

Foto: facebook.com/murniecelinda

Pagaidām kaķene iedzīvojies restorānā, tikusi pie savas sedziņas, ēdienreizēs bauda lasi un guļot krēslā vai dīvāniņā vēro sanākušos klientus.

Toties naktis tiek pavadītas restorāna telpās, ne uz ielas. Viens no Lindas draugiem kaķenītei kā jau dāmai atnesis arī ziedus.

”Mūsu kaķu meitene joprojām gaida savu saimnieku. Iejutusies kolektīvā, uzvedas godīgi. Un pašiem liek domāt par svarīgo. Jaunkundzīte pasākusi staigāt, kur pašai patīk. Iet un nāk, kad izlemj, laikam jau kā visi kaķi,” sociālajā tīklā raksta Linda.

Ik dienu uzņēmēja publisko jaunas kaķenēs fotogrāfijas tādā veidā iepriecinot savus draugus, kuri mudina uzņēmēju atstāt, daiļo kaķu dāmu kā uzņēmuma talismanu.

Ja fotogrāfijās atpazīsti savu ģimenes mīluli dodies uz restorānu “Mazais Otto”.

 

0 Komentāru