Foto: lielo izmēru modeles Tatjanas šikās brīvdienas slēpošanas kūrortā

0 Komentāru
Foto: lielo izmēru modeles Tatjanas šikās brīvdienas slēpošanas kūrortā
PERSONĪGAIS ARHĪVS

Lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča Jauno gadu sagaidīja Polijas slēpošanas kūrortā ”Zakopane”. Modele beidzot spēja atpūsties no visiem darbiem un filmēšanās, kā arī iemācīties ko jaunu – slēpot!

Slēpot Tatjana izlēma iemācīties, lai iepriecinātu vīru Dimu, kurš ir kaislīgs slēpotājs. Tā kā viņa vienmēr izvēlējās snovborda dēli, tad nespēja dalīties ar vīru šajā slēpošanas priekā.

Tatjana pirmajā dienā kūrortā noalgojusi slēpošanas instruktoru un jau pēc stundas viņš paziņojis, ka modele ir gatava, iekarot lielos kalnus.

”Sākumā baidījos slēpot ar nūjām, baidījos nejauši nodurt kādu vai sevi. Vēlāk ejot slēpot pa lielajiem kalniem man pateica, ka bez nūjām nekādi un es pārvarēju savas bailes. Esmu sapratusi, kāpēc vīrs ir sajūsmā par slēpošanu, man arī ļoti patīk,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Tatjana.

Tatjana ar vīru, māsu un draugiem noīrēja mājiņu, lai varētu izbaudīt arī došanos pirtī, lai spētu gatavot ēst un pavadīt laiskus vakarus pie kamīna.

”2018.gadā ļoti daudz strādāju, gan saistībā ar savu uzņēmumu ”Basque Latvia”, gan piedaloties šovā ”Modele XL”, gan piedaloties modes skatēs, beidzot es varēju atpūsties, nedomāt par darbu. Tā relaksējusies nebiju ilgi,” nosaka Tatjana.

Laiks pavadīts ne tikai, slēpojot un relaksējoties pirtī, Tatjana devusies arī izbraucienā ar karieti, apskatījusi mazo, omulīgo pilsētiņu, iepirkusies un nobaudījusi nacionālos ēdienus.

”Liels pārsteigums bija Jaunajā gadā! Pilsētiņas centrā pēc svētku uzrunām, koncerta, visus svētkos sveica un veltīja pāris dziesmas pats Al Bano kopā ar Rominu, tas bija lieliski, neaizmirstami,” atceras Tatjana.

Pēdējā vakarā kūrortā modeli bija grūti nodabūt no slēpēm, viņa vēlējās izbaudīt katru momentu uz kalna, kā nekā ne katru dienu iespējams doties atpūsties uz tik gleznainu kūrortu.
0 Komentāru