Foto: lielo izmēro modele Tatjana Mackeviča radījusi stilīgas sejas maskas

5 komentāri
Foto: lielo izmēro modele Tatjana Mackeviča radījusi stilīgas sejas maskas
PUBLICITĀTES FOTO

”Covid-19” izplatības laikā aptiekās un veikalos par deficīta preci ir kļuvušas sejas maskas. Daudzi internetā pārdod maskas pat par 50 eiro. Lielo izmēru modele, dizainere Tatjana Mackeviča uzsākusi ražot gan praktiskas, gan stilīgas maskas, bet daļu iegūto līdzekļu izlēmusi ziedot labdarībai.

Pamanot, ka, sākoties pandēmijai ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs, par deficīta precēm kļuva maskas un dezinfekcijas līdzekļi – Tatjana izlēma rīkoties.

Lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča iesaka apetītlīgām dāmām, kā pareizi izvēlēties apakšveļu

Lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča Polijā bauda pasakainus skatus un atklāj ceļojuma izmaksas

”Manā ateljē ”Basque” apspriedāmies un sapratām, ka resursi masku ražošanai ir pieejami un mums ir viss nepieciešamais, lai radītu maskas. Tā arī sākām masku šūšanu,” atklāj Tatjana.

Modele stāsta, ka par pamatu tiek ņemta 100% kokvilna un sterila marle, kuru iekšpusē ieklāj astoņos slāņos, divi vairāk nekā nepieciešams – papildu drošībai.

Skaistule saka, ka ar maskām ir viegli elpot un tās ir ļoti ērtas. Īpaši tiek piedomāts, lai tās būtu smalkas un akurātas. Tieši šādas maskas būs 2020.gada būtiskākais aksesuārs.

”Liels pieprasījums ir pēc melnās krāsas, jo krāsa ir praktiskāka. Vairums mūsu klienšu ir modes dāmas, viņas vēlas jebkuros apstākļos būt stilīgas,” tā Tatjana.

Klienšu pamudinājumi lika zīmolam domāt ne tikai par praktiskumu un drošību, bet arī par skaistumu un stilīgumu.

”Basque” ražo ne tikai maskas ar dekoriem. Ir pieejamas arī parastas maskas – vairākās krāsās.

Cena maskai bez dekora ir 10 eiro, ar dekoru 15-20 eiro. Tatjana paziņo, ka daļu līdzekļu ziedos labdarībai, kas saistīta ar ”Covid-19”.

”Parastās medicīnas maskas domātas pāris stundu lietošanai, bet mūsu ražojums ir atkārtoti lietojams, jo maskas var mazgāt. Tas ir praktiskāk, jo tā vienmēr būs pa rokai, nebūs jāskraida un jāmeklē. Uzsveru, ka ražotās maskas nav medicīnas preces, bet gan aksesuārs, kas spēj aizsargāt,” pastāsta Tatjana.

Modele piebilst, ka vairākās valstīs ikvienam ir jānēsā maska, ja kāds iziet no mājas bez šī aizsarga, tad jāmaksā naudas sods. Nekad nevar zināt, kā beigu beigās notiks mūsu valstī.

Maskas iespējams iegādāties, rakstot zīmola “Basque” sociālajos tīklos “Facebook” vai “Instagram”!

Nobeigumā modele aicina domāt par savu veselību!