Foto: Latvijas slavenākie striptīza dejotāji Amerikas tuksnesī izrāda savus kailos torsus

2 komentāri
Foto: Latvijas slavenākie striptīza dejotāji Amerikas tuksnesī izrāda savus kailos torsus
FACEBOOK

Latvijas populārākie striptīza dejotāji, deju grupa ”Men$”, devušies savā šā gada otrajā tūrē pa Amerikas lielākajām pilsētām. Puiši paspēj ne tikai iepriecināt lēdijas ar seksīgām dejām, bet arī apskatīt valsts skaistākās vietas.

Pirms došanās ”Passion kiss” tūrē grupas līderis, dejotājs un horeogrāfs Arvīds Ķiršakmens paziņoja, ka ir izlēmis, – šī ir viņa pēdējā sezona dejotāja ampluā.

Pēc sezonas viņš darbosies deju grupā, bet jau horeogrāfa, organizatora lomā. Tas sarūgtināja ļoti daudz dāmu. Arvīda ieraksts sociālajos tīklos saņēma daudzus lūgumus pārdomāt šo lēmumu.

Puiši paspējuši paviesoties Sanfrancisko, Sanhosē, Feltonā, Arizonā, Losandželosā, Sandjego un citās vietās.

Intervija! Striptīza dejotājs Arvīds domā, ka erotiska deja mājas apstākļos stiprina attiecības!

Lielu sajūsmu seksīgajos dejotājos izraisīja zīmes Hollywood ieraudzīšana  – tas bija viens no dejotāja Mareka sapņiem, kas nu ir piepildīts!

Puiši priecājās par skaistajiem dabas skatiem un labprāt fotografējās uz to fona, protams, bez krekliem. Kāpēc gan slēpt ”sešpakas”, ja ir iespējams tās izrādīt un iekārdināt dāmas!

Striptīza dejotāji turpina iepriecināt Amerikas dāmas ar lieliskiem šoviem, kā arī aicina ikvienu ticēt un sekot saviem sapņiem!

2 komentāri