Foto: Latvijas lielo izmēru modele Tatjana žilbina Ukrainas korpulento dāmu šova finālā

0 Komentāru
Foto: Latvijas lielo izmēru modele Tatjana žilbina Ukrainas korpulento dāmu šova finālā
FACEBOOK

Latvijā populārākā lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča jau divas sezonas veiksmīgi darbojas Ukrainas populārajā šovā ”Модель XL” (Modele XL), kur meklē skaistāko apalīti, kura pateicoties šovam uzsāks savas modeles gaitas.  Šova finālā Tatjana žilbināja skaistā vakarkleitā, izrādot savu iespaidīgo dekoltē.

Šova finālā Tatjana izcēlās ar īpašu eleganci, viņas skaistā vakarkleita izcēla modeles apetītlīgās formas, dekoltē zonu un paspilgtināja skaistules sievišķību.

Fotogrāfijas no šova fināla skaistule publiskoja sociālajos tīklos, rakstot, ka viņai ir ļoti svarīgi, ka visas dalībnieces no šova aiziet pavisam citādas. Cik skaisti viņas sevi izrāda, paliek spēcīgas, pašpārliecinātas.

Lielo izmēru modele Tatjana arī šogad meklē skaistāko Ukrainas apalīti!

Apalītes mācās pieņemt savas nepilnības, mācās tās izlabot un lepoties ar saviem panākumiem. Nav viegli atrasties šovā, kur viņas tiek gan slavētas, gan kritizētas.

Tatjana ir droša, ka ikviena no apalītēm ir uzvarētāja! Beigu beigās uzvaras laurus plūca Natālija Petruka, kura nu mēģinās iekarot modes industriju.

 

View this post on Instagram

 

By my бородатий @naz_strutynsky ?

A post shared by Natalia Petryk (@nataliapetryk) on

Latvijā populārā lielo izmēru modele ir atgriezusies dzimtenē un bauda laiku kopā ar ģimeni.

0 Komentāru