Foto: Kamēr priecājamies par ziemu, Marika Ģederte bauda sauli Bangkokā

2 komentāri
Foto: Kamēr priecājamies par ziemu, Marika Ģederte bauda sauli Bangkokā
FACEBOOK

Latvijā ir sākusies īsta ziema, sniegs, sals priecē ziemas cienītājus, un nav jādodas uz ārzemēm, lai baudītu ziemas priekus. Uzņēmēja Marika Ģederte dievina slēpot, bet neskatoties uz to ir devusies patverties no Latvijas ziemas Taizemē.

Pirms pāris gadiem pie Marikas ģimenes Latvijā veselu gadu dzīvoja taizemiešu meitene Masussavee, ko ģimene mīļi dēvēja par Pondu.

Tā kā uzņēmējas ģimenei un meitenei izveidojas ļoti ciešas attiecības, Marika Pondu joprojām dēvē par savu ”audžumeitu” un nepazaudē kontaktu ar meiteni un viņas ģimeni.

Jaunietei atgriežoties Bangkokā, Marika vairākkārt ir devusies apciemot meiteni viņas dzimtenē. Arī šobrīd Marika kopā ar vīru atrodas skaistajā, saulainajā Bangkokā.

Laiks Taizemē tiek pavadīts kopā ar Pondas ģimeni, kā arī apskatot valsts kultūru, skaistākās vietas, vēsturiskos pieminekļus. Kā portālā ”Instagram” raksta Marika, kultūras nekad nav par daudz.

Skaistie, greznie tempļi, smaržīgie ziedi, asie ēdieni, dabas skati, tas viss sajūsmina Mariku.

Ceļojuma fotogrāfijas Marika paraksta vārdiem, ka ikvienam reizēm ir vajadzīga atelpa no ikdienas.

TOP komentāri

 • Steve
  0 0 0

  Steve

  Hi There,

  Our company creates custom engaging animated presentation videos for businesses like yours to help increase your online exposures.

  Animated presentation videos help companies explain their products or services more efficiently to potential customers.

  Potential customers engage more when there’s a video presentation, most of us would rather watch a video that explains a product or a service than to read the content of a website to know what the offer is.

  I'm interested in creating an animated presentation video for your company to help increase your online exposure!

  Please reply back to this message and I will send you some of our animated video samples so you can see what I can do to help your business grow this year.

  Thank you,
  Steve S
 • es

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl