Foto: kā 2020. gadu sagaidīja Latvijas šovbiznesa zvaigznes

3 komentāri
Foto: kā 2020. gadu sagaidīja Latvijas šovbiznesa zvaigznes
PRIVĀTAIS ARHĪVS

2020. gads veiksmīgi sagaidīts, un sociālie tīkli lūst no jautriem un priekpilniem gadumijas dzīru attēliem. Ar gada pirmajām bildēm padalījušās arī Latvijas šovbiznesa zvaigznes. Skaties.lv piedāvā aplūkot, kā gads iesācies mūsu mīļajām slavenībām.

Zvaigznes svētkus svinēja gan lielās ballēs, gan ģimeniskā gaisotnē, gan darbā, gan ceļojumos.

Dziedātāja un divu meitu mamma Jenny May gadu sagaidīja Jaungada ballē ar jestrām dziesmām un dejām Cesvainē kopā ar DJ Gunchu un Robertu Lejasmeijeru, bet uzņēmēja Linda Mūrniece gadu sagaidīja darbā – restorānā ”Mazais Otto”, savukārt dziedātāja Samanta Tīna neslēpa – viņa gada izskaņā pamatīgi apslimusi, tāpēc Vecgada vakarā atpūšas mājās.

Daži šovbiznesa pāri kā Dž.Dž.Džilindžers un Inga Grencberga, Sandis Kiops un Daina Laukmane svētkus sagaidīja eksotiskās zemēs.

Ar gadumijas bildēm padalījušies mūziķi Antra Stafecka, Roberto Meloni, Andris Brīnums, Alekss Silvers, Liene Šomase, Ralfs Eilands, Katy Tindemark, Kattie, Anna Dribas, Ansis Klintsons, Sandis Kiops, Liera Štein, skaistuma konkursu organizatore Kristīne Lindenblate, šovu zvaigznes Ingars Babčuks, Magone Burka, lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča, skropstu dizainere Kristīne Deimon un citas slavenības.

Skaties.lv novēl skaistu un priekpilnu notikumu pilnu 2020. gadu kā slavenībām, tā saviem lasītājiem!

3 komentāri