Foto: Nepilnu mēnesi pēc dzemdībām Ļera Kudrjavceva izrāda slaido augumu

2 komentāri
Foto: Nepilnu mēnesi pēc dzemdībām Ļera Kudrjavceva izrāda slaido augumu
Instagram.com/leratv/

Augusta vidū par māmiņu kļuva Krievijā populārā televīzijas dīva, ikgadējā konkursa “Jaunais vilnis” vadītāja Ļera Kudrjavceva. Pat meitiņas piedzimšana nespēja atturēt 47 gadus veco zvaigzni no iespējas mirdzēt uz “Jaunā viļņa” sarkanā paklāja. Skaistule atrāda savu šmaugo vidukli!

Konkurss “Jaunais vilnis” Krievijas kūrorta galvaspilsētā Sočos norisinās no 4. līdz 9. septembrim. Arī šogad Ļera ir viena no konkursa vadītājām. Pat meitiņas Marijas dzimšana neatturēja sievieti no atgriešanās darbos.

Viņa priekšroku dod skatuvei, slavenībām, ne palikšanai mājās kopā ar jaundzimušo.

Ļera Kudrjavceva 47 gadu vecumā kļuvusi par māmiņu!

Pirmajās konkursa dienās skaistule jau mirdzēja uz skatuves un sociālajos tīklos publiskoja fotogrāfijas, kurās redzama kopā ar vairākām Krievijas slavenībām.

 

View this post on Instagram

 

С моим самым красивым и талантливым @lazarevsergey ?

A post shared by KUDRYAVTSEVA LERA (@leratv) on

Kudrjavceva rekorda īsā laikā atguvusi savu ierasto vidukli, velk vidukli izceļošas kleitas, kā nekā viņai nav lieko kilogramu ko slēpt. Pat Holivudas zvaigznēm bieži vien neizdodas tik īsā laika posmā atgūt ierastās formas!

Konkursa atklāšanas pasākumā Ļera izcēla dekoltē zonu un šmaugo vidukli, toties otrajā konkursa vakarā priekšroku deva eleganti melnbaltam tēlam.

Ļera jau kopš 2013. gada ir precējusies ar hokejistu Igoru Makārovu, kurš par televīzijas zvaigzni ir sešpadsmit gadus jaunāks. Gadu starpība netraucē pāra mīlestībai un vēlmei veidot pilnvērtīgu ģimeni. Piecu gadu laulības svētkos sieviete dāvāja mīļotajam mazulīti.

Ļarai Marija ir otrais bērns. Viņas pirmdzimtajam Žanam ir jau 28 gadi, un īsi pirms mātes dzemdībām arī viņš ar savu dzīvesbiedri kļuva par vecākiem.
2 komentāri