Foto: Gints Valdmanis bauda ziemas priekus kādas tumšmates kompānijā

4 komentāri
Foto: Gints Valdmanis bauda ziemas priekus kādas tumšmates kompānijā
INSTAGRAM

2020. gada aprīlī par šķiršanos paziņoja viens no iedvesmojošākajiem fitnesa pāriem Juta un Gints Valdmaņi. Pēc šķiršanās bijušie mīlnieki publiskoja fotogrāfijas, parādot laiku sporta zālē, ceļojumos un draugu kompānijās. 2021.gada sākumā lielākie fitnesa guru atbalstītāji pamanījuši, ka Gints sācis atpūsties kopā ar kādu fitnesa skaistulīti.

Pirmās bildes, kuras parāda, ka Gints un kāda tumšmataina skaistule kopā pavada brīvo laiku sociālajos tīklos parādījās 2020. gada 28. decembrī, kad abi fitnesa skaistuļi publiskoja kadrus no Kaņiera niedrāju takas.

Neskatoties uz to, ka fotogrāfijās abi fitnesa skaistuļi redzami vienatnē, teju vienādās pozās, bilžu publiskošanas momenti, kā arī turpmāk kopā pavadītais laiks, radīja spekulācijas par kopā baudītu pastaigu.

Juta Valdmane skaidro, vai viņai ir romantiskas attiecības ar sievieti

2021. gada 25. janvārī tika publiskots jau intīmāks kadrs, kas parādīja Gintu kopā ar to pašu tumšmati, bet jau guļot gultā.  Viņi baudīja mieru un skatījās filmas. Kadru publiskoja gan Gints, gan jaunā sieviete.

Arī janvāra pēdējo nedēļas nogali fitnesa entuziasti pavadīja plecu pie pleca, priecājoties par dabu un viesu namiņa dāvāto atpūtu. Tika kurts ugunskurs, malkoti silti dzērieni, vērojot apsnigušo mežu.

Ir zināms, ka Gints daudz laika pavada kopā ar kādu Jekaterinu, kura arī darbojas fitnesa lauciņā un ir uztura speciāliste.

Vai Latvijas šovbiznesa vidē ir izveidojies jauns pāris?

4 komentāri