Foto: Edgars Toretto Grieķijā nokristī meitu

Foto: Edgars Toretto Grieķijā nokristī meitu
PUBLICITĀTES FOTO

Šovmenis, pasākumu organizators Edgars Toretto divus mēnešus baudīja vasaru Grieķijā. Šo mēnešu laikā Edgars paspēja arī nokristīt pareizticībā savu mazo meitiņu Ebigeilu.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Edgars stāsta, ka viņa padēls Aigars savā laikā tika kristīts Grieķijā. Tāpēc pāris izlēmuši, ka arī mazā Ebigeila ir jākristī, lai izveidotos skaista ģimenes tradīcija.

”Nožēloju seksa eksperta ēru, nožēloju, ka reiz viņa to visu lasīs. Gribu būt meitas ideāls.” Toretto par tēva lomu

Šovmenis Edgars Toretto atbalsta padēlu un uz dienu atgriežas skolas solā

Edgars atklāj, ka viss sācies ar to, ka bērnu vecvecāki no sievas puses dzīvo Grieķijā uz Parosa salas, tur ir daudz baznīcas un mūku klosteris.

”Vēlējāmies turpināt tradīciju, tāpēc aprunājāmies ar mūkiem un viņi piekrita kristīt arī Ebigeilu. Beigās sanāca tā, ka abus mūsu bērnus ir kristījis viens un tas pats mūks,” priecājas Edgars.

Lai runātu par kristībām, Edgaram bija iespēja ieiet klostera teritorijā un satikt galveno mūku. Sieva diemžēl nevarēja doties kopā ar viņu, jo sievietēm klosterī ieeja ir liegta.

Uz kristībām sabrauca pāra draugi no Latvijas un Anglijas, kā arī Edgara vecāki no Vācijas.

”Kristības ir smags, grūts process. Ir tradīcijas, kuras mūki ievēro, turot bērnu. Tāpat Ebigeila raudāja, kad viņu lika lielajā kausā un lēja virsū dažādas eļļas,” stāsta Edgars.

”X Faktora” Rīgas atlasē šovmenis Edgars Toretto cenšas pierādīt, ka sapņi piepildās

Laimīgais tēvs piebilst, ka bērni ir jākristī, bet tas jādara uzreiz pēc dzimšanas vai laikā, kad bērns jau visu saprot. Citādāk vecākiem ir lielas sāpes, skatoties kā viņu atvase raud.

Viens no Ebigeilas krustvecākiem ir pāra draugs, kurš dzīvo Anglijā, bet otram krustvecākiem bija jābūt no Grieķijas. Kā nekā kristīšanas procesā ir rituāls, kura laikā sengrieķu valodā jāsaka dažādi vārdi un tas nav tik viegli, ja neesi grieķis.

”Beigu beigās, Ebigeilai un Aigaram ir viena krustmāte Mariana. Tas ir fantastiski. Bērni ir vienoti arī ar šādām saitēm,” smaida Edgars.

Šovmenis iesaka ikvienam, kurš vēlas bērnu kristīt ārvalstīs, apzināties, ka katrai valstij ir savi likumi, būs jākārto daudzi dokumenti, tas prasīs laiku un ieguldījumus, bet būs tā vērts.