Foto: Dizainere Kristīne Deimone sev uz rokas uztetovē mīļotā vārdu

2 komentāri
Foto: Dizainere Kristīne Deimone sev uz rokas uztetovē mīļotā vārdu
INSTAGRAM

Skandalozā tērpu dizainere Kristīne Deimone ir laimīga attiecībās ar savu mīļoto Jāni. Pāris audzina divus dēlus, kopā pavada brīvos mirkļus. Arī mīlnieku dzīves uztvere, uzskati, morāles normas ir līdzīgas, un tāpēc pārītis lieliski saprotas.

14. jūlijā Jānis svin savu dzimšanas dienu, lai iepriecinātu mīļoto Kristīne tam, uzdāvināja vairākas dāvanas, viena no tām bija īpašs tetovējums. Dizainere sev uz rokas uztetovējusi vārdu – Jānis.

”Jānim ir tikai viens tetovējums, un tas ir mans vārds. Mākslas darbs uz mīļotā ķermeņa tapa jau pirms gada. Man ir daudz tetovējumu, bet katram vajag laiku, lai saņemtos un saprastu, vai to tiešām vēlos. Pienāca īstais brīdis, vēlējos šādi apliecināt savu mīlestību, zinu, esmu satikusi savu īsto vīrieti,” sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj Kristīne.

Kristīnes Deimones un viņas Jāņa perfektā dzīve:

Foto: Personīgais arhīvs

Pēc tetovējuma bildes publiskošanas daudzi ”klūp” Kristīnei virsū un raksta, ka viņa nožēlos šāda veida mākslas darbu uz savas rokas.

”Lai kāda arī nebūtu nākotne, Jānis, ir manu bērnu tēvs, viņš viņus uzaudzināja, tātad, vienmēr būs daļa no manas dzīves. Konkrētajā dzīves posmā viņš ir mana pasaule,” stāsta Kristīne.

Kristīne piebilst, ka vairāk viedokļus par to, ka nāksies nožēlot tetovējumu, izteikuši tieši vīriešu kārtas pārstāvji, ne sieviešu.

2 komentāri