Foto: ”Baritonu” un Intara Busuļa trenere Paula Freimane izrāda savu sportisko augumu

5 komentāri
Foto: ”Baritonu” un Intara Busuļa trenere Paula Freimane izrāda savu sportisko augumu
INSTAGRAM

Jau mēnesi grupa ”Baritoni” un dziedātājs Intars Busulis uzsākuši tievēšanas maratonu, kura laikā vēlas šķirties no liekā svara, uzlabot fizisko formu un iemācīties veselīgi, garšīgi ēst. Puiši ir apņēmības pilni iegūt sportiskus augumus.

Puišus tievēšanas maratona laikā trenē un atbalsta ar padomiem, papildus motivāciju fitnesa trenere, MonacoFit.com pārstāve Paula Freimane.

MonacoFit.com pārstāve puišiem māca, kā uzturēt sportisko formu, sniedz padomus, kā veselīgi ēst, un pat ir novadījusi ēst gatavošanas nodarbību, iemācot pagatavot īpašu, veselīgu picu.

Baritoni, Intars Busulis un Paula Freimane gatavo picas

 

View this post on Instagram

 

When I suggest to watch another romantic comedy ?

A post shared by PAULA FREIMANE (@paolafreeman) on

Paulas sportiskais dzīvesveids pozitīvi ietekmē daudzus. Skaistulei sociālajā tīklā ”Instagram” seko vairāk nekā 79 tūkstoši cilvēku. Fitnesa trenere savos ierakstos atklāj veselīga un garda ēdiena receptes, kā arī izrāda savu sportisko ķermeni.

Skaistules ķermenis ne vienai vien daiļā dzimuma pārstāvei liek aizdomāties par diētu, sporta zāles apmeklējumu, vai pat kalpo kā motivācija izmēģināt MonacoFit.com aplikāciju.

Baritonu, Intara Busuļa un Paulas Freimanes treniņš

Galerijā apskati trīspadsmit pēdējā laikā publiskotās seksīgākās Paulas bildes, kurās var lieliski redzēt, ka pareizs uzturs, treniņi spēj sagādāt sapņu figūru!

5 komentāri