Foto: Annas Rozītes ģimenes brīvdienas kalnu kūrortā

0 Komentāru
Foto: Annas Rozītes ģimenes brīvdienas kalnu kūrortā
INSTAGRAM

Gadumiju Anna Rozīte ar vīru Gintu Federu un bērniem pavadījusi Austrijas kalnos. Kamēr ģimene slēpojusi, Anna veltījusi laiku grāmatas lasīšanai. Šis ir Annas gada laikā otrais ceļojums uz kalniem, pirmajā ceļojumā viņa kopā ar meitu devās pārgājienā Kaukāza kalnos.

Anna sociālajos tīklos publiskojusi fotogrāfijas no brīvdienām un atklāj, ka ģimenei ir slēpošanas brīvdienas, bet viņai tajā paša kalnainajā vietā – lasīšanas.

”Es kādreiz snovoju, jo šķita, ka visi tak to dara, man arī jāmāk un tikai salīdzinoši nesen sev atzinu, ka man ir lielāks prieks, kad nokāpju no dēļa, nekā, uzkāpjot uz tā,” sociālajā tīklā ”Instagram” raksta Anna.

Saprotot, ka slēpošana vai snovošana nav viņas, Anna izlēma, ka šajā dzīves posmā nevēlas pārvarēt bailes un pierādīt sev un citiem, ka to spēj.

”Es noteikti krietni vairāk gūstu prieku no tā, ka varu vairāku stundu garumā palasīt grāmatu, kam man ikdienā nepietiek laika. Paldies manai ģimenei par sapratni un iespēju darīt to, kas man tiešām sagādā prieku,” fotogrāfiju apraksta Anna.

Kamēr Anna laimīga vēro skaistos kalnu skatus, kuri iederētos uz pastkartītēm, sildās saulītē un lasa grāmatu, Gints kopā ar mazo Emīliju, Georgu un Henriju iekaro Austrijas kalnus.

Jau otro gadu pēc kārtas Vecgada vakarā Anna ar ģimeni dodas uz operu un vēro kādu no lieliskajām izrādēm. Šoreiz ģimene paviesojās Vīnes Tautas operā un vēroja 1946. gadā radīto darbu ”Sikspārnis”.

Operu pāris ar bērniem apmeklēja grezni tērpušies, ievērojot etiķetes principus, tādā veidā vēl vairāk paspilgtinot sev svētku sajūtu.

Sākoties Jaunajam gadam, ģimene apskatīja Vīnes skaistākās vietas un kultūras pieminekļus.
0 Komentāru