Foto: Anna Rozīte un viņas mazā meitiņa dodas pārgājienā Kaukāza kalnos

0 Komentāru
Foto: Anna Rozīte un viņas mazā meitiņa dodas pārgājienā Kaukāza kalnos
.instagram.com/rozite/

Televīzijas personība Anna Rozīte Kaukāza kalnos viesojusies vairākas reizes dzīvē, pirmo reizi tas noticis, kad viņai bijuši četri gadi. Tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka, šogad izlemjot doties pārgājienā, Anna, līdzi ņēmusi arī nepilnus piecus gadus, veco meitiņu Emīliju. Mazā meitenīte godam izturējusi trīs dienu pārgājienu, kura laikā pieveikti 27 kilometri. Ceļojuma fotogrāfijas televīzijas personība publiskojusi sociālajā tīklā “Instagram”.

Uzsākot ceļojumu, Anna un mazā Emīlija bija prieka pārņemtas. Emīlija dodoties kalnos, dziedājusi, par ko Anna sociālā tīkla “Instagram” profilā raksta, ka dziedāšanas stiprums un ilgums atkarīgs no mugursomas smaguma. Jo vieglāka mugursoma, jo vieglāk raisās dziedāšana.

Pirmajā pārgājiena dienā sieviete kopā ar meitu pievarējušas sešus kilometrus, kas esot ļoti labi, jo kalnos kāpt ir grūtāk, nekā iet pa taisnu ceļu. Kāpšanā pavadītas trīs stundas. Tā kā šajā laikā Kaukāza kalnos ir vairāk nekā 35 grādi silts, tas ir vairāk nekā iespaidīgi.

“Stindzinoša kalna upīte dušas vietā, visa iedzīve mugursomā uz pleciem un vēl daudz un dažādi lielāki un mazāki diskomforti. Ja reiz esi bijis kalnos, nav iespējams tos aizmirst, ir vēlme tos satikt vēl un vēl, un pabūšana ārpus komforta, protams, ir pat ļoti vērtīga šad un tad!” sociālajā tīklā “Instagram” raksta Anna.

Anna atklāj atbalstītājiem, ka pirmo reizi Kaukāza kalnos bijusi četru gadu vecumā, kad gājusi pārgājienā, daļēji ar pieaugušo palīdzību, kuri laiku pa laikam nesuši viņu. Vēlākos dzīves gados televīzijas personība bijusi šādos pārgājienos piecas vai sešas reizes, kā nekā mīlestību pret kalniem nav iespējams vairs “izslēgt”.

“Šogad likās, ka nu jau ir laiks arī Emīlijai parādīt, ko nozīmē īsts pārgājiens un kalni. Jāatzīst, biju nedaudz uztraukusies vai neesmu uzlikusi viņai pārāk augstu latiņu, tā uzreiz pirmajā reizē. Reāli viņa nevienā brīdī nežēlojās, ka tas būtu par grūtu, ko nevarētu teikt par mums – pieaugušajiem, kuri brīžiem ”mira nost” zem savām mugursomām,” sociālajā tīklā fanus informē Anna.

Rītus māte un meita iesāka, ēdot auzu pārslu putru, ar iebiezināto pienu, šādu cukura devu, var uzņemt, tikai dodoties pārgājienos, jo nepieciešama liela deva enerģijas.

Lai vieglāk būtu pārvarēt kāpšanu kalnos, karstumu, ikviens mazais kalnu ezers pārvērtās par lielisku peldvietu, vēsais ūdens atslābināja un motivēja doties tālāk un iekarot virsotnes. Prieku sagādāja arī melleņu atrašana un skaistie pļavu ziedi.

Kopumā trīs dienu laikā pievarēti 27 kilometri, par ko Anna ir ļoti priecīga. Pēc pārgājiena māte un meita apskatīja arī Maskavas skaistākās vietas, iejūtoties citādāka veida tūristu ādās.

“Pieredze mums ir ļoti pozitīva! Izskatās, ka tas bija labs sākums mūsu kopīgajiem piedzīvojumiem arī nākotnē,” priecīgi raksta Anna.

 

0 Komentāru