Foto: Aleksandra Kurusova atpūšas vienā no slavenākajām Singapūras pludmalēm

3 komentāri
Foto: Aleksandra Kurusova atpūšas vienā no slavenākajām Singapūras pludmalēm
INSTAGRAM

Dejotāja Aleksandra Kurusova jau gandrīz gadu dzīvo Singapūra, kur pasniedz dejošanu vienā no pasaules slavenākajām deju skolām. Brīvā laika Aleksandrai ir maz un tas vienmēr tiek pavadīts kopā ar mīļoto vīrieti.

Vienā no savām brīvajām dienām Aleksandra kopā ar mīļoto Džeimsu apmeklēja vienu no skaistākajām, populārākajām Singapūras pludmalēm – Sentosu.

Kārdinošs foto: dejotāja Aleksandra Kurusova žilbina bikini

Fotogrāfijas no skaistās atpūtas dejotāja publiskoja sociālajos tīklos, neslēpjot izbrīnu, ka tikai pirmo reizi viesojusies šajā pludmalē.

Foto: Aleksandra Kurusova kopā ar mīļoto nododas ekstrēmai atpūtai

Pāris pludmalē ieradās vieglās vasaras drēbēs, Aleksandra priekšroku deva plānai vasaras kleitiņai, cepurei un augstpapēžu kurpēm, bet Džeimss baltam t-kreklam, gaiši pelēkiem šortiem un botām. Ne Aleksandra, ne Džeimss neaizmirsa par saulesbrillēm.

Mīlnieki baudīja kokteiļus, skaistos dabas skatus, peldes un neaizmirsa veltīt laiku sauļošanās priekiem. Tā kā Aleksandra daudz laika pavada dejojot un apmeklējot sporta zāli, viņai nav jākaunas izģērbties bikini.

Kurusova Singapūrā atradusi mīlestību, strādā deju skolā! Kādu vietu viņas dzīvē ieņem Latvija?

30. martā pāris nosvinēja attiecību jubileju. Arī šoreiz Džeimss lika Aleksandrai justies kā īstai sievietei, kā nekā viņa saņēma īpašu dāvanu, varēja baudīt šampanieti un vērot, kā mīļotais viņu lutina, gatavojot svētku vakariņas.

”Jā esmu šeit satikusi cilvēku, bet viņš arī nav vietējais, tāpēc domāju, ka noteikti šeit nepalikšu uz visu dzīvi. Man ar otro pusīti kopā ir labi, attiecībās jūtos kā īsta sieviete. Tas ir viss, ko vienmēr esmu vēlējusies,” par attiecībām stāsta Aleksandra.

3 komentāri