Foto: Aktrises Agneses Zeltiņas meita Marija šķīrusies no garajām matu cirtām

0 Komentāru
Foto: Aktrises Agneses Zeltiņas meita Marija šķīrusies no garajām matu cirtām
instagram.com/marijazeltina/

Aktrises Agneses Zeltiņas nedēļa sākusies uz negatīvas nots, teju visā Latvijas presē redzami raksti par viņas bijušo līgavaini Rūdolfu Brēmani un viņa seksuālajiem piedāvājumiem dizainerei Kristīnei Deimonei. Toties aktrises meita izlēmusi šķirties no daudzu gadu gaitā audzētajiem garajiem matiem un nu lepojas ar paīsu sasuku.

Par friziera apmeklējumu Marija paziņoja ar sociālā tīkla ”Instagram” palīdzību, kur ievietojusi video stāstu no automašīnas, kur redzama jau ar jauno frizūru.

Marijas galvu vairāk nerotā garās matu cirtas, mati nogriezti līdz pleciem un nu ir viegli viļņaini, radot meitenīgi rotaļīgu iespaidu.

Kā Jums? Labāk gari vai īsi??

A post shared by MARIJA ZELTIŅA (@marijazeltina) on

Sociālajā tīklā jaunā sieviete uzdod draugiem un atbalstītājiem jautājumu, par to vai gari vai tomēr īsi mati izskatās labāk un saņem dažādus viedokļus. Atbildes, protams, veido apkārtējo gaume, gluži kā vienam patīk meita, otram māte, trešajam kleita.

Lasot viedokļus par to, ka vecais matu sakārtojums bija labāks radīja jaunajā sievietē ilgas pēc garajiem matiem un uz mirkli lika nožēlot savu lēmumu.

Savu viedokli par jauno frizūru izteikusi arī aktrise Rēzija Kalniņa rakstot, ka Marija izskatās ļoti eleganta.

Platais smaids fotogrāfijās parāda, ka pati Marija beigu beigās ir sajūsmā par jauno frizūru un tas ir pats galvenais, jo tikai laba pašsajūta liek starot un izskatīties lieliski.

2012.gadā jaunā sieviete kļuva par māmiņu meitiņai Mīlai Jasmīnai, kura dzimusi esot attiecībās ar divdesmit piecus gadus vecāku uzņēmēju Intu Jansonu, kurš ir Marijas tēva draugs.

Matu griezuma maiņa nav vienīgās pārmaiņas Marijas dzīvē, viņas ģimenīte tikusi pie ģimenes mīluļa, suņuka Rumi. Vārds dots par godu Marijas mīļākajam persiešu dzejniekam un filosofam Rumi, kā arī japāņu valodā Rumi nozīmē skaistā.

Ikdienā slavenās aktrises meita audzina mazo meitiņu un pilnveido savu hobiju – kūku cepšanas prasmi.

0 Komentāru