Fitnesa entuziaste Juta Valdmane atklāj, kādiem profiliem vairāk ”neseko” sociālajos tīklos

5 komentāri
Fitnesa entuziaste Juta Valdmane atklāj, kādiem profiliem vairāk ”neseko” sociālajos tīklos
INSTAGRAM

Mūsdienās teju ikviens ir atrodams sociālajos tīklos, kur publisko fotogrāfijas, savas pārdomas un cenšas gūt iedvesmu no citām personām. Fitnesa entuziaste Juta Valdmane atklāj, kādām personām vairāk “neseko” sociālajos tīklos.

Juta sociālajā tīklā ”Instagram” ievietojusi informāciju, ka jau labu laiku “neseko” tām ārzemju “influencerēm”, kurām “sekoja”, jo viņai patika šo dāmu izskats.

”Krūtis ir skaistas! Mātes un bērna attiecības ir skaistas.” Juta Valdmane par bērna barošanu ar krūti publiskā vietā

”Katru dienu viens un tas pats – krūtis vai dibens. Visas bildes un pozas vienādas. Vērtība tik, cik sievietes izskats,” sociālajā tīklā raksta Juta.

Juta turpina rakstīt, ka ne visas šāda tipa daiļavas ir bagātu kungu sievas, un tas nebūt nav tas, uz ko dzīvē tiekties!

”Nav māka izrādīties ar dizaineru somām un ekskluzīviem ceļojumiem, aiz kuriem stāv ”cukurtētuks” vai prostitūcija,” tā Juta.

Mēnesis bez sporta zāles! Juta Valdmane Madagaskarā izrāda savas kārdinošās formas

Fitnesa entuziaste iesaka ikvienam iedvesmoties no tādiem sociālo tīklu kontiem, kuri parāda ne tikai skaistu miesu, bet ko vairāk.

Pati Juta sociālajos tīklos publisko fotogrāfijas, kurās izrāda savu skaisto augumu, ceļojumus kopā ar mīļoto vīrieti, kā arī savu mīlestību pret dzīvniekiem, īpaši kaķiem.
5 komentāri