Fani, pasteidzieties! Kiviča koncerts vēl nebūt nav izpārdots

50 komentāri
Fani, pasteidzieties! Kiviča koncerts vēl nebūt nav izpārdots
Foto: F64, LETA

Latvijai ar joni tuvojas mūziķis Andris Kivičs, kurš lidmašīnas nokavēšanas dēļ tika atcēlis koncertu Kuldīgā, bet nu ziņo faniem, ka ”izpārdotais” šovs alus darītavā ”Stargorod” Rīgā notiks. Kā noskaidroja Skaties.lv, fani vēl var paspēt – koncerts nebūt nav izpārdots, turklāt pasākumā nemaz nav ieejas maksas.

Kiviča dzīvei Latvija pēdējā laikā seko kā aizraujošam seriālam, un arī interese par viņa koncertiem šī iemesla dēļ ir pastiprināta. 18. janvārī Kuldīgā paredzēto šovu nācās atcelt, jo saldais pāris nokavēja lidmašīnu no Berlīnes.

24. janvārī mūziķim paredzēts akustiskais koncerts alus darītavā ”Stargorod” Rīgā, un redzot, cik liderīgā noskaņojumā mūziķi pacēluši mīlas spārni, fani jau bija sākuši satraukties, ka arī tas tiks atcelts, jo mūziķis turpinās plivināties pa ārzemēm.

21. janvāra vakarā Kivičs beidzot kliedēja satraukumu, paziņojot, ka dodas mājup un ”izpārdotais akustiskais koncerts ”Stargorod Riga – Czech brewery” notiks”.

Skaties.lv sazinājās ar ”Stargorod” direktori Leldi Tilaku, kura atklāj, ka mākslinieks maķenīt pārspīlējis. Uz koncertu vēl ir brīvas vietas, turklāt, lai tajā iekļūtu, nav jāšķiras no neadekvātas naudas summas.

”Mēs nemaz nepārdodam biļetes uz šo koncertu. Andra Kiviča spēle ir paredzēta vairāk kā piedeva un fona mūzika, ko baudīt vakariņu laikā. Uz pasākumu piedāvājam rezervēt galdiņus, un galdiņu rezervācija ir bez maksas,” Skaties.lv atklāj Tilaka.

Viņa atklāj, ka Kiviča pēdējā laika aktivitātes, protams, darījušas savu un interese par pasākumu ir visai liela. Tiesa, ar to arī viss aprobežojas – cilvēki jautā, vai šovs notiks un tas patiešām būs īstais Kivičs, taču rezervēt galdiņus uzreiz nesteidzas.

”Pagaidām rezervēta puse zālē esošo galdiņu, otra puse ir brīva. Tā ka laipni lūgti,” labas ziņas faniem atklāj Tilaka. Savu galdiņu uz lielo Kiviča šovu rezervē ŠEIT!

Pasteidzies! Iespējams, fani rezervācijas atlikuši uz pēdējo brīdi, jo satraucās, vai mākslinieks paspēs atgriezties no Berlīnes, tā ka vietas var ātri beigties!

Tikmēr Kiviča sieva Madara nāk klajā ar skarbu paziņojumu. Lasi TE!

50 komentāri