Evelīna Pārkere saskārusies ar diskrimināciju dzimuma dēļ

11 komentāri
Evelīna Pārkere saskārusies ar diskrimināciju dzimuma dēļ
INSTAGRAM

“Jūtūbere” Evelīna Pārkere sociālajā tīklā ”Instagram” bieži vien runā par sev aktuālām problēmām, jo nevēlas klusēt, bet gan pievērst uzmanību sasāpējušām tēmām. Šoreiz “influencere” runā par sieviešu un vīriešu lomu sabiedrībā.

“Instagram” stāstos runāt par vīriešu un sieviešu lomu sabiedrībā, skaistuli motivēja viena no pēdējām viņas ievietotajām fotogrāfijām sociālajā tīklā ”Instagram”.

Foto viņa redzama stāvam blakus limuzīnam, skaistā kleitā, bet ar šampanieša glāzi rokās.

 

View this post on Instagram

 

Going to Mcdonalds like… #dollskill

A post shared by Evelina Parkere (@movieevelina) on

”Influencere” Evelīna Pārkere iepozē ar Ukrainas estrādes spīdekli

Skaistā fotogrāfija izpelnījās lielu nopēlumu no “influenceres” sekotājiem, daudzi rakstīja, ka viņa ir apdzērusies, ”pālī”, pārmeta, kā viņa var būt “kondīcijā”, piebilstot, ka meitenēm nav pieņemts dzert, kur nu vēl publiski.

Pēc Evelīnas domām, tajā pašā laikā tik daudzi “youtuberi” vīrieši ievieto bildes un video, kuros redzami ”pālī”, ”appīpējušies” un visiem liekas, ka video ir stilīgs, ka tas ir super, kur nu bez piebildēm – super, vecīt, tu esi tik smieklīgs!

”Esmu bijusi stāvoklī jau divas trīs reizes,” Evelīna Pārkere par komentāriem internetā

”Video, kur vīrieši, redzami apdzērušies, bildes, kurās vīrieši redzami ar alkoholu, tiek uztvertas kā norma. Bet sieviete, kura izkāpj no limuzīna un pieklājīgi stāv ar šampanieša glāzi rokās tiek diskriminēta. Domāju, ka dzīvojam demokrātiskā valstī,” aizdomājas Evelīna.

Šo tēmu skaistule apskatījusi no dažādām perspektīvām, viņa nerunā par alkoholu, kā tādu, bet gan par sieviešu un vīriešu lomu sabiedrībā.

”Čaļi ieliek bildes peldbiksēs, kur viss karājas ārā un visiem patīk. Es ielieku bildi peldkostīmā un esmu mauka, prostitūta. Ceru mēs izkāpsim no “smilšu kastes”, kurā daudzi domā, ka sievietes vieta ir virtuvē, kaut gan sievietes dzīvē gūst panākumus, tāpat kā vīrieši,” dusmojas Evelīna.

“Youtubere” paziņo, ka nepieļaus diskrimināciju pret sevi, īpaši zinot, ka pasaulē tas viss jau ir norma un nevienu nediskriminē viņa dzimuma piederības dēļ.

11 komentāri