”Es personīgi Lindai Mūrniecei neesmu parādā ne centa!” Lindenblate komentē publiski izskanējušos apmelojumus

9 komentāri
”Es personīgi Lindai Mūrniecei neesmu parādā ne centa!” Lindenblate komentē publiski izskanējušos apmelojumus
INSTAGRAM

Jau vairākas nedēļas presē virmo bijušās iekšlietu ministres, šobrīd viesnīcas ”Hotel Roma” direktores Lindas Mūrnieces publiskie izteikumi, ka skaistumkonkursa ”Mrs/Mis Top of the world” rīkotāja Kristīne Lindenblate viņai palikusi parādā 3000 eiro. Kristīne vairāk neklusē un izsaka viedokli par publiski paustajiem Lindas meliem.

Ņemot vērā notiekošo publiskajā vidē, dažādus rakstus un viedokļus, kuri skar Kristīnes Lindenblates personu, viņa izlēmusi uzrunāt apkārtējos, paziņojot, ka nav parādā nevienu centu ne Lindai Mūrniecei, ne Mainotam Vecvagaram.

Nosauktās personas izvēlējušās publiski diskreditēt Kristīni, laikam aizmirstot, ka par nepatiesu ziņu publicēšanu ir paredzēta atbildība personām, kuras izplata apmelojošas ziņas.

”Viens ir laimīgs sporta zālē, otrs – ēdot saldējumu. Nevienam nav tiesību apgalvot, ka kāda laimes izvēle ir nepareiza.” Lindenblate par ”body positive”

Izlasot presē publiskoto informāciju, kuru izplata bijusī iekšlietu ministre, Kristīne bijusi šokēta, nepatīkami pārsteigta par publiskās melu kampaņas nekaunību un nepamatotību.

”Bijusī iekšlietu ministre ”mālē” sevi labu un ”baltu”, neaizmirsīsim, ka tieši viņas amata laikā it kā valsts labā skandalozi tika likvidēta Latvijas Policijas akadēmija, kam sekas ir jūtamas vēl šodien. Neaizmirsīsim arī 800 latus lielos ārzemju braucienu telefona rēķinus, kurus bijušajai ministrei nācās atdot pa daļām.

Tagad bez jebkāda juridiskā vai morālā atbildīguma, jaucot terminus un atšķirības starp fizisko un juridisko personu, uzskatot, ka par juridiskas personas saistībām atbild fiziska persona, Linda Mūrniece publiski apgalvo, ka es esmu viņai palikusi parādā un tādējādi jau kļuvusi par krāpnieci,” situāciju kā juridiski un morāli nepieņemamu komentē Lindenblate.

Kristīne turpina komentāru, sakot, ka, iespējams, tieši pārāk lielā pašapziņa un egocentriskums Mūrniecei ir traucēklis objektīvi uztvert esošo situāciju un risināt to civilizēti, kā to praktizē biznesa vidē erudītas un sevi cienošas personas.

”Biznesa vidē strādā ētikas likumi, tieši tāpat kā jebkurā citā profesijā, bet ”Hotel Roma” direktore laikam par to neko nav dzirdējusi vai jau aizmirsusi,” tā Lindenblate.

Foto: starp britu manierismu, veikaliem un vēstures pieminekļiem. Kristīne Lindenblate viesojas Londonā

Turpinot par bijušā žurnālista Mainota Vecvegara apmelojumiem, Kristīne nedomā, ka šī persona ir viņas laika vērta. Daudzi sabiedrībā zina Vecvagara kungu, viņam līdzi ejošo slavu un apšaubāmās darba metodes – tas viss runā pats par sevi!

Personām pirms publisku izteikumu un skaļu, apmelojošu vārdu “mētāšanas” derētu atcerēties, ka, ja kāds ir kādam parādā, personas to risina sākotnēji ārpustiesas kārtībā, bet nevienojoties, turpmākā strīdus risināšana notiek tiesā. Šobrīd viss minētais ir ķengu līmenī.

”Izveidojusies situācija ir nodota izvērtēšanai kompetentiem juristiem, kuri gatavo prasību tiesā pret neslavas cēlājiem Lindu Mūrnieci un Mainotu Vecvagaru. Lai tiesa lemj, kuram šajā situācijā bija vai nebija taisnība,” turpina Lindenblate.

Lindenblate aicina Mūrnieci un Vecvagaru neaizmirst, ka, apmelojot jebkuru fizisku personu krāpšanā masu plašsaziņas līdzekļos, ceļot apzināti neslavu, draud kriminālatbildība.

”No bezpalīdzības gribējās raudāt.” Kristīne Lindenblate piedzīvo īstu murgu Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē

”Mani fascinē fakts, ka mūsdienās jebkurš var publiski otru apmelot, nosaukt otru personu par parādnieci, krāpnieci, apmelot, nebaidīties no sekām, kas šajā gadījumā ir arī kriminālatbildība. Kamēr tiesa nav izlēmusi par labu kādai no iesaistītajām pusēm, visi Mūrnieces kundzes publiskie izteikumi ir tīrākā apmelošana un neslavas celšana,” savu sašutumu neslēpj Lindenblate.

Nobeigumā Kristīne novēl bijušajai iekšlietu ministres kundzei atrast laimi un mieru personiskajā dzīvē un nemeklēt “tauriņus vēderā” vai “tarakānus” savā un citu galvās, ko Linda pati neslēpj, paužot publiskus viedokļu rakstus.