29 komentāri
Elīna Maligina: Mana valsts un mana tauta. Mana zeme. Uz nedēļu. Un tad atkal samazgas
No personīgā arhīva/Daina Geidmane

Aktrise, māksliniece, biznesa lēdija Elīna Maligina pēc vīra nāves, nokārtojot visus ar testamentu saistītos jautājumus, devusies uz Vīni, kuru jau labu laiku sauc par mājām. Vīne ir viena no pasaules mākslas galvaspilsētām, tāpēc tās aura, atmosfēra ir īpaši piemērota māksliniecei.

Izskanot Dziesmu un Deju svētkiem, sieviete savā sociālajā tīklā ”Facebook” publiskoja ierakstu, kurā skarbi izsakās par tautu, svētkiem, kuri uz nedēļu veicina patriotismu, un tad atkal seko ikdiena – patriotisms noplok, un tauta izdzīvošanas meklējumos dodas prom no dzimtenes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzīres mēra laikā
Tingeļtangeļi
Senīli danči

Cik skarba ir īstenība.
Cik aprobežots prāts.
Cik tuvs skats.

Nabagi bijām – nabagi paliksim – viena doma, kas pāršalc ”lētu dvēseļkampaņu rosināšanā” un diemžēl nekas vairāk.

Tautumeitas un bāleliņi… bērniņi, tie kas vēl nav paspējuši tikt līdz Īrijai, Londonai un citai zemei. Šķiet dienas ir skaitītas… skumji…

Mana valsts un mana tauta. Mana zeme. –
Uz nedēļu.

Un tad atkal sūdi un samazgas…

Bet nu piedzimst, kur piedzimst…

TOP komentāri

 • none

  none

  Elīna kas tu tāda esi ka vari apdirst latviešu tautu kurai nav mantotu miljonu bet ir sava dzimtās zemes(ne dzimtenes mīlestība vispārējā nozīmē) mīlestība. Tu vari aizbraukt,tad brauc tev būtu labi arī šeit bet meklē kur ir vēl labāk, jo Maligins ir devis tādas iespējas. Tādām kā tu vienmēr būs par maz, bet mēs tā lamātā latviešu tauta saucam Latviju nevs Vīni par savām mājām un esam lepni par to!
 • ome
 • bauris
  +18 +11 -7

  bauris

  Arī samazgās dzīvojot vari būt laimīgs,nelaimīgu rada tikai nauda vai atkar;iba!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl