29 komentāri
Elīna Maligina: Mana valsts un mana tauta. Mana zeme. Uz nedēļu. Un tad atkal samazgas
No personīgā arhīva/Daina Geidmane

Aktrise, māksliniece, biznesa lēdija Elīna Maligina pēc vīra nāves, nokārtojot visus ar testamentu saistītos jautājumus, devusies uz Vīni, kuru jau labu laiku sauc par mājām. Vīne ir viena no pasaules mākslas galvaspilsētām, tāpēc tās aura, atmosfēra ir īpaši piemērota māksliniecei.

Izskanot Dziesmu un Deju svētkiem, sieviete savā sociālajā tīklā ”Facebook” publiskoja ierakstu, kurā skarbi izsakās par tautu, svētkiem, kuri uz nedēļu veicina patriotismu, un tad atkal seko ikdiena – patriotisms noplok, un tauta izdzīvošanas meklējumos dodas prom no dzimtenes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzīres mēra laikā
Tingeļtangeļi
Senīli danči

Cik skarba ir īstenība.
Cik aprobežots prāts.
Cik tuvs skats.

Nabagi bijām – nabagi paliksim – viena doma, kas pāršalc ”lētu dvēseļkampaņu rosināšanā” un diemžēl nekas vairāk.

Tautumeitas un bāleliņi… bērniņi, tie kas vēl nav paspējuši tikt līdz Īrijai, Londonai un citai zemei. Šķiet dienas ir skaitītas… skumji…

Mana valsts un mana tauta. Mana zeme. –
Uz nedēļu.

Un tad atkal sūdi un samazgas…

Bet nu piedzimst, kur piedzimst…

TOP komentāri

 • none

  none

  Elīna kas tu tāda esi ka vari apdirst latviešu tautu kurai nav mantotu miljonu bet ir sava dzimtās zemes(ne dzimtenes mīlestība vispārējā nozīmē) mīlestība. Tu vari aizbraukt,tad brauc tev būtu labi arī šeit bet meklē kur ir vēl labāk, jo Maligins ir devis tādas iespējas. Tādām kā tu vienmēr būs par maz, bet mēs tā lamātā latviešu tauta saucam Latviju nevs Vīni par savām mājām un esam lepni par to!
 • ome
 • bauris
  +18 +11 -7

  bauris

  Arī samazgās dzīvojot vari būt laimīgs,nelaimīgu rada tikai nauda vai atkar;iba!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl