Ekstrēmi konkursi, tikšanās ar prezidenta kandidātu, IQ tests, fotosesijas – Diāna Kubasova par ”Miss Multiverse” aizkulisēm

0 Komentāru
Ekstrēmi konkursi, tikšanās ar prezidenta kandidātu, IQ tests, fotosesijas – Diāna Kubasova par ”Miss Multiverse” aizkulisēm
PERSONĪGAIS ARHĪVS

Modele, skaistuma konkursu dalībniece Diāna Kubasova ir devusies uz Dominikānas Republiku, kur piedalās skaistuma konkursā, realitātes šovā ”Miss Multiverse”. Ikvienam ir iespēja atbalstīt Diānu konkursā, sociālajā tīklā ”Instagram” uzspiežot patīk vienai no viņas fotogrāfijām!

Sarunā ar portālu Skaties.lv Diāna atklāj, ka ir mazliet apslimusi, bet tas neattur viņu no dalības šovā un cenšanās iznest Latvijas vārdu pasaulē.

Tā kā ”Miss Multiverse” ir ne tikai skaistuma konkurss, bet arī realitātes šovs, tad dalībnieces no konkursa tiek izbalsotas, un šādā situācijā Diāna ir nonākusi pirmo reizi. Tas ir interesanti.

Skaistule jau gatavojās atdāvināt konkursiem paredzētās kleitas, kurpes, jo domājusi, ka vairāk nepiedalīsies šāda veida konkursos, bet nav spējusi atturēties no dalības ”Miss Multiverse”.

”Piedalos, jo šis nav vienkārši skaistuma konkurss, mūs nevērtē tikai uz skatuves. Uztveru šo pasākumu kā personības konkursu, realitātes šovu, tāpēc man ir interesanti. Dievinu filmēties, un šī ir lieliska iespēja sevi parādīt,” skaidro Diāna.

Šovā ir iespējams iemācīties daudzas Diānu interesējošas lietas, iesaistīties dažādos pārbaudījumos, un pats būtiskākais – tas viss palīdz augt kā personībai.

”Katru dienu mūs vērtē un katrs vērtējums dod punktus, kuri nepārtraukti tiek skaitīti kopā. Ir bijis IQ tests, politiskās debates ar Dominikānas Republikas prezidenta kandidātu, notiek daudz sporta sacensību,” stāsta Diāna.

Kā trakāko pārbaudījumu skaistule nosauc izaicinājumu – pēdējā stāvošā sieviete. Pārbaudījums ilga 4,5 stundas un uzvarēja sieviete, kura visilgāk palika, stāvot kājās.

Diāna atklāj, ka pirmās skaistules padevās tikai pēc divām stundām, daudzas pārbaudījuma laikā raudāja. Diemžēl atklāt, kā veicās konkursā, Diāna nevar, jo ir parakstījusi līgumu ar šova veidotājiem. Daudzi pārbaudījumi ir saistīti ar ūdeni, piemēram, lēkšana ūdenī no liela augstuma.

”Šeit ir ļoti skaisti. Visapkārt dabasskati, skaistas pludmales, eksotiskie dzīvnieki – čūskas, papagaiļi, mērkaķi, ir ko redzēt un ar ko nofotografēties. Priecājos par ikvienu fotosesiju ar eksotiskajiem dzīvniekiem vai fotografēšanos skaistajos dabas skatos,” smaida Diāna.

Diāna paziņo, ka šovā intrigu nav, kaut gan organizatori vēlas, lai būtu, un mēģina sakūdīt skaistules vienu pret otru. Skaistule ir droša, ka draudzīgā gaisotne mainīsies, kad tuvāk nāks fināls. Finālā latviešu skaistulei sevi būs jāpierāda jau 9.novembrī.

”Esam cieši sadraudzējušās, kad kādu izbalso visas raudam, žēl šķirties. Kopā piedzīvoti tik daudzi jauki momenti, bet šovs ir šovs un kādai ir jāaiziet un kādai jāuzvar,” tā Diāna.

Vēlies atbalstīt Diānu šovā dodies uz viņas ”Instagram” profilu un zem fotogrāfijas izlasi noteikumus! Atbalstam pašmāju zvaigzni!

0 Komentāru