”Domājot par nākotni, zaudējam tagadni!” Merilina Kerro aicina dzīvot šajā minūtē

1 komentārs
”Domājot par nākotni, zaudējam tagadni!” Merilina Kerro aicina dzīvot šajā minūtē
INSTAGRAM

Igauņu ragana, šova ”Ekstrasensu cīņas” vairāku sezonu fināliste Merilina Kerro sociālajos tīklos atklājusi savu misiju un aizdomājusies par cilvēku lielāko kļūdu – nespēju dzīvot tagadnē.

Merilina paziņo, ka 20 procenti cilvēku, kuri vēršas pēc viņas palīdzības, patiesībā nemaz to nevēlas. Šiem cilvēkiem ir vajadzīgs tikai apstiprinājums, ka viņu izvēlētais ceļš ir pareizais.

Kāpēc Merilina Kerro valkā talismanu, kas pildīts ar viņas pašas asinīm?

Merilina Kerro atklāj, kāpēc ir būtiski neļaut citām ģimenes sievietēm aprūpēt mīļoto vīrieti

”Mana misija – palīdzēt jums noticēt sev, iemācīt ieklausīties instinktos un iekšējā balsī,” sociālajos tīklos raksta Merilina.

Merilina paziņo, ka apkārt viņai ir daudz cilvēku, kuri pirmajā momentā liekas perfekti, vēlāk ragana saprot, ka šie cilvēki nav perfekti – tas liek viņus mīlēt vēl vairāk.

”Lielākā problēma ir tā, ka esam ieciklējušies domās par rītdienu un nepamanām to, kas notiek šobrīd, šajā minūtē. Domājot par nākotni – mēs zaudējam tagadni. Tā izslīd caur pirkstiem,” tā Merilina.

Ragana Merilina Kerro atklāj naudas piesaistīšanas rituālu

”Ekstrasensu cīņas” zvaigzne zina, ka, dzīvojot pagātnē, mēs nēsājam sev līdzi negatīvu enerģiju un padarām šodienu nepanesamu. Tas viss atstāj tikai vienu izeju – cerēt uz labāku nākotni.

Merilina uzskata, ka dzīvē ir jāprot baudīt tagadni, jo izmainīt pagātni mēs nespējam, bet kontrolēt rītdienu vēl nespējam.

Daudzi raganai ir uzdevuši jautājumus – kā baudīt šodienu, ja attiecībās ir krīze, nomiris tuvs cilvēks vai pārņēmusi iekšējā trauksme? Vieglāk ir atmest visam ar roku, ne atzīt savas kļūdas.

”Vēlos izcelt atkarību. Dažādi ikdienas notikumi ir doti, lai mēs attīstītos, aizdomātos par to, ko darām nepareizi un kā to izmainīt. Ja ir šādas problēmas, tā ir zīme, ka kaut kas jāmaina. Tad jāieklausās sevī, ne kaimiņā vai mīļotajā cilvēkā,” skaidro Merilina.

Igauņu ragana Merilina Kerro atklāj unikālu rituālu, ar kā palīdzību atgūt mīļoto

Šova zvaigzne piebilst, ka nav mūsu spēkos ietekmēt citu cilvēku reakcijas, bet mēs spējam kontrolēt savējo!

Ragana domā, ka nav nekas svarīgāks par mīlestību. Tā ir jāizrāda katru dienu, bet darām to tikai Valentīna dienā.

”Lai šodiena ir brīva no bailēm, parādiet, ko patiesi jūtat. Apskaujiet ikvienu ģimenes locekli, noskūpstiet mīļoto cilvēku. Ja jums līdz šim ir bijušas kādas bailes, tad atstājiet tās pagātnē,” tā Merilina.

Ierakstu Merilina nobeidz rakstot, ka dzīve ir kā taurenis, tā var aizlidot ātri un nemanāmi.

Igauņu ragana Merilina Kerro atklāj, kā pasargāt jaundzimušos no negatīvās enerģijas un lāstiem