Ekstrasense Džūlija Vanga skaidro, kāpēc izskatās kā vīrietis

Pievienot komentāru
Ekstrasense Džūlija Vanga skaidro, kāpēc izskatās kā vīrietis
INSTAGRAM

Džūlija Vanga ir viena no populārākajām šova ”Ekstrasensu cīņas” dalībniecēm. Pēc uzvaras slavenība daudzus šokēja ar krasām vizuālajām pārmaiņā. Džūlija paskaidro, kāpēc izskatās kā vīrietis.

Sociālajos tīklos ekstrasense saņem daudz jautājumus par savu vizuālo tēlu, uzvalku valkāšanu un vīrišķību.

Ekstrasense Džūlija Vanga veikalā noturēta par vīrieti

Vienā no pēdējiem ierakstiem oficiālajā sociālā tīkla ”Instagram” kontā sieviete paziņo, ka tas, kādu viņu redzējām šova laikā ir producentu radīts auglis, ne patiesā viņa.

Ekstrasense vienmēr ir izskatījusies tā kā izskatās tagad. Vīrišķā āriene daudziem neliekas pievilcīga, tāpēc šova organizatori ieteica veikt pārmaiņas.

Džūlija neslēpj, ka jau no bērnības vizuālo dotumu dēļ tika izsmieta, pazemota.

Izrādās, viņa piedzimusi ar daudz augstāku testosterona līmeni, kāds parasti ir novērojams sievietes organismā. Tā ir īpaša nianse Džūlijas ģenētikā. Viņa pasaulē nākusi dīvaina, ar anomālijām, no viņas visi baidījušies un ienīduši.

Noļukušās apakšbiksēs Džūlija Vanga parāda savu izkāmējušo ķermeni un aicina fanus doties uz elli

Zvaigzne neslēpj, ka vecāki, skolotāji, klasesbiedri, modes biznesa pārstāvji, cilvēki, kuri darbojas televīzijā, vienmēr centušies viņu ”izārstēt”, ievietot psihiatriskajā klīnikā, izmainīt – jebkādiem līdzekļiem.

Tikai mīļotais vīrietis iemācījis Džūliju nebaidīties no tā, kā viņa izskatās. Mīļotais uzskata, ka izskats, ir ekstrasenses īpašā ”odziņa”.

Slavenība ir salīdzināta ar cilvēkiem, kuri veic dzimuma maiņas operācijas. Ekstrasense ir paskatījusies vairāku šādu cilvēku blogus. Tāpēc droši var apgalvot, ka šādas personas ir izglītotas, pareizi uztver pasauli, ir intelektuālas, daudzi no apkārtējiem nav šo cilvēku uzmanības vērti. Cilvēki, kuri veic dzimuma maiņu vismaz skaidri zina, kas viņi ir!

Ekstrasense raksta, ka sabiedrība viņu šādu nepieņem un viņa nepieņem sabiedrību, tā ir abpusēja nepatika.