Ekstrasense Džūlija Vanga paziņo, ka mīlestībai nav dzimuma

1 komentārs
Ekstrasense Džūlija Vanga paziņo, ka mīlestībai nav dzimuma
INSTAGRAM

Ekstrasensu cīņu piecpadsmitās sezonas uzvarētāja Džūlija Vanga pārsteidz atbalstītājus ne tikai ar vizuālo tēlu, bet arī ar saviem izteikumiem. Džūlija sociālajos tīklos publiskojusi ierakstu, kurā paziņo, ka mīlestībai nav dzimuma.

Džūlija raksta, ka mīlestībai nav dzimuma. Viņas vīram ir vienaldzīgs ekstrasenses dzimums. Viņš mīl viņu pašu, ne to, kuram dzimumam viņa ir piederīga.

”Nav nekāda skaistuma. To izdomāja un jums uzspieda!” Ekstrasense Džūlija Vanga par ārējo veidolu

Šova dalībniece liek aizdomāties par to, ja vakar visi domāja, ka viņa ir sieviete, tātad viņa varēja mīlēt vīrieti! Ja šodien viņa izrādās ir vīrietis, tad mīlēt otru vīrieti ir nepareizi? Skaistulei tas liekas smieklīgi!

Mīlestība vienkārši ir, vai arī tās nav! Ja mīlestības nav, tad nekāda veida dzimumorgāni nepalīdzēs, lai tā pēkšņi uzrastos!

Runājot par savu ārējo veidolu, Džūlija saka, ka ir liela atšķirība starp vīriešu un sieviešu fizioloģiju. Tāpēc slavenība nesaprot, kāpēc cilvēki viņai pārmet pārlieku vīrišķību.

Ekstrasense Džūlija Vanga skaidro, kāpēc izskatās kā vīrietis

Vīriešiem ir citādāka sejas muskulatūra, āda – vīriešiem ir par 20 procentiem vairāk kologēna, tāpēc viņi ilgāk saglabā jaunību.

Ekstrasenses fani pamanīja, ka ierakstā slavenība sevi uzrunā vīriešu dzimtē un parakstās kā misters Tomass. Tas daudziem izsauca sašutumu.