Ekstrasense Džūlija Vanga netiek galā ar sieviešu uzmanību

1 komentārs
Ekstrasense Džūlija Vanga netiek galā ar sieviešu uzmanību
INSTAGRAM

Ekstrasense Džūlija Vanga sociālajā tīklā “Instagram” publiskojusi ierakstu, kurā redzama skaistā uzvalciņā. Slavenība raksta, ka viņai nav ko piedāvāt dāmām, kā vien skaisti kostīmi. Nereti dāmas viņu aicina uz randiņiem un netic, ka viņa ir daiļā dzimuma būtne.

Savā ziņā Džūlija saprot sievietes, jo tas, ko mūsdienās vīrieši velk mugurā, ir pielīdzināms vārdam “šausmas”.

Ekstrasense Džūlija Vanga paziņo, ka mīlestībai nav dzimuma

 

View this post on Instagram

 

Муки выбора, to be or not) “Она никогда не может выбрать!”(с)🤣🤷🏼‍♂️ Когда подлецу все к лицу Очень трудно выбрать. А ещё трудней когда в тебя девушки влюбляются, думая что ты парень, это ад.:( мужу смешно, мне не очень. Меня недавно назвали бессовестным мужчиной, как то неловко даже😂🤦🏼‍♂️ Мне нечего им предложить. Кроме красивых костюмов. Вообще я их понимаю, то во что одеты парни на улице это печаль. А тут идёт такое 179 ростом, в костюме с плечами 20🤣👌🏻как сказал мой муж- сам бы влюбился. Шутки шутками- что делать с барышнями? Жалко, суициднутся же😀👨‍💼я не могу ответить им взаимностью. Я все конечно понимаю, тестостостероновая аура(шутка), челюсть маскулинного трактора, непонятный голос и все прочее, но простите милые, что я должна с вами сделать то?! Уже даже шутка о гее не прокатывает, им совершенно все равно, ничего не действует. Спасите меня от голодных женщин! My secret 650 #bighorsewantshisqueen #youeyesinmyeyes #misterlove #theyredyingtheirfaces #toyboy #bowbowbowpow #youismyworld #marvelous #flashlight #KittyCat #hollydolly #Ishootinyourrose #lassieclassy #mymymycawaii #mycharmingchild #mylitlttledoppelganger#kingofmyheart #songtrushwantshissquirrel #prettypinkroses #shotgun #sweetyboy #mirrorface #Sweettorture #boeing747 #VXV #iloveuforever#mirrorface#mynamewasKathy#skyisblue

A post shared by Julievang.ru (@julie_vangreal) on

Vanga apzinās, ka ir stalta, plecīga, 1.79 centimetrus gara, ģērbjas skaistos kostīmos. Kā lai viņā neiemīlas?

Ekstrasense spēj par šo tēmu pajokot, bet nesaprot, ko darīt ar sievietēm, kuras viņā iemīlas, jo vairāk pat jociņi par homoseksualitāti nedarbojas. Džūlija aicina atbalstītājus viņu izglābt no “izsalkušām” sievietēm, kuras domā, ka viņa ir vīrietis.

Kā piemēru Džūlija publisko informāciju par kādu dāmu, kura dabūjusi viņas telefona numuru, zvanījusi un aicinājusi slavenību uz kafiju.

”Nav nekāda skaistuma. To izdomāja un jums uzspieda!” Ekstrasense Džūlija Vanga par ārējo veidolu

Ekstrasense uzreiz teikusi, ka ir homoseksuāla, dāma tam nav noticējusi, nav noticējusi arī faktam, ka viņai ir vīrs, kuru viņa mīl.

Arī informācija, ka viņa vispār ir sieviete, nav iedarbojusies. Zvanītāja uzskatījusi, ka tik seksīga balss nevar piederēt daiļā dzimuma būtnei un lūgusi nevilkt laiku garumā un savaldzināt viņu.

Ekstrasense Džūlija Vanga skaidro, kāpēc izskatās kā vīrietis

Vanga pateikusi, ka jūt, ka dāma jau ir savaldzināta un nekas nav vairāk jādara, saņemot apstiprinošu atbildi, viss, ko viņa spējusi ir pateikt, ka zvanītāja nav viņas gaumē.

Pēc pāris dienām zvanītāja centusies ekstrasensei nosūtīt dāvanu, tas viss Džūlijas mīļotajam radījis lielus smieklus.