Eglīti visvairāk iekāro Talsos, Valmierā un Saldū

17 komentāri
Eglīti visvairāk iekāro Talsos, Valmierā un Saldū
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Jau nākamnedēļ sākies šova ”Piecērt Eglītei!” filmēšana – puiši no Latvijas malu malām jau gatavojas atklāt pavasari ar lielisku piedzīvojumu. Kā, apkopojot pieteikumus, secina Skaties.lv, Eglīte īpaši iepatikusies kurzemniekiem.

Skaties.lv saņēmis jau neskaitāmus vīru pieteikumus no Ogres, Talsiem, Rūjienas, Auces, Carnikavas, Lejasciema, Alojas, Skrundas, Rīgas, Jelgavas, Saulkrastiem un citām Latvijas pilsētām.

Kā izrādās, daudz vientuļu puišu mīt Talsos. Talsenieki pārliecinoši ierindojas pirmajā vietā pieteikumu iesūtīšanas ziņā – Skaties.lv ienākušies vairāki desmiti Talsu puišu pieteikumu.

Otrajā vietā pieteikumu skaita ziņā ierindojas Valmiera. Trešajā vietā ierindojas zēni no Saldus – vai viņi būtu noskatījuši Eglīti jau šova laikā? Ceturtajā – Liepāja. Savukārt topa piekto vietu dala Gulbenes un Madonas vīri.

Šobrīd notiek pieteikumu atlase un laimīgie var gaidīt vai jau ir saņēmuši zvanu no Skaties.lv.

Arī tev vēl ir pēdējā iespēja! ”Piecērt Eglītei” randiņi sākas jau nākamnedēļ, bet ir vēl dažas brīvas vietas! Piesakies TE!

Kā sarunā ar Skaties.lv uzsver Eglīte, tam, vai puisis ir pilsētnieks vai laucinieks un no kuras Latvijas puses viņš nāk, nav absolūti nekādas nozīmes.

”Galvenais, ka spilgts tipāžs. Ar riktīgiem lauķiem arī grūti ir vest normālu sarunu, bet tais laukos jau arī citreiz ir tādi, kas brauc ar traktoru, ved saimniecību, ar savu pieeju dzīvei – tie man patīk. Ja kāds prot būt saimnieks savā zemes placī, tad tā ir ļoti laba lieta.

Baigi nepiešķiru vērību, no kuras puses cilvēks nācis. Nereti izrādās, ka sapazīstos ar cilvēkiem Rīgā un izrādās, ka nāk no tās pašas provinces, kur es, tikai es to nemaz nezināju,” Skaties.lv stāsta Eglīte.

Viņa pati ir no Talsiem, tiesa, ar to īpaši ”nezīmējoties”. Talsiniekiem arī nebūšot nekādas priekšrocības attiecībā pret citiem kandidātiem.

”Dzīvē daudzreiz pierādījies, ka tā dzimšanas vieta neko daudz nemaina,” uzskata Eglīte.