Edgars Toretto “papardes ziedu” jau atradis; aktivitāte tiks aizstāta ar rīta zvejošanu

2 komentāri
Edgars Toretto “papardes ziedu” jau atradis; aktivitāte tiks aizstāta ar rīta zvejošanu
Personīgais arhīvs

Pasākumu organizētājs, par seksa ekspertu dēvētais Edgars Toretto Līgosvētkus pavadīs ģimeniski. Edgars ar sievu Elzu, gadu veco meitiņu Ebigeilu dosies uz laukiem, kur svētkus svinēs, ievērojot tradīcijas.

Līgo svētku rītā Edgars kopā ar sievu un meitiņu dosies uz Viesītes novadu. Līgo svinēšana kuplā lokā ir ģimenes tradīcija, kura palīdz reizi gadā apvienot visu ģimeni. Edgaram lauku mājas ir viena no skaistākajām vietām, ko viņš redzējis, vieta, kur vienmēr var iegūt mieru, atrast laiku galvas sakārtošanai.

Svētkos būs gan vecmāmiņas, vectētiņi, vecāki, gan tuvākie kaimiņi. Visi ieradīsies svinēt svētkus Edgara sievas radinieces mājā. Pat vīrieša mamma svētku dēļ Latvijā ieradusies no Vācijas. Edgaram Līgo nav iedomājami bez ugunskura, vainaga un paša Jāņa.

Foto: Personīgais arhīvs

”Meitiņai šie būs pirmie Līgosvētki, tāpēc ir būtiski jau tagad parādīt un ieaudzināt tradīcijas. Viņai būs daudz iespaidu, viss liksies brīnumains. Ģimenes sievietes pašas sien sieru, brūvē alu, pin vainagus un pušķo māju ar meijām. Es ar vīriem daru vīru darbus, veidojam ugunskura vietu, dodamies mežā pēc meijām,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Edgars.

Foto: Personīgais arhīvs

Edgars lepojas, ka viņu svētku ugunskurs būs augstāks par diviem metriem. Tam pārlēkt pāri nebūs tik viegli.

Toretto ģimene nedomā apmeklēt ciemā notiekošo zaļumballi, bet gan svinēt svētkus lauku mājā, dejojot, dziedot un klausoties radio. Pats Edgars nedziedās Līgo dziesmas, jo radio atskaņotās noteikti būs skaistākas par viņa izpildītajām.

””Papardes ziedu” jau esmu atradis, tāpēc šo aktivitāti nu aizstāju ar zvejošanu četros vai piecos no rīta. Ar vīriem mums sacensības, kurš izvilks lielāko zivi. Tas ir tikpat jautri, kā reiz “papardes zieda” meklēšana,” smejas Edgars.

2 komentāri