Edgars Toretto aicina bērnus un jauniešus pieteikties konkursam ”Kids awards 2019”

1 komentārs
Edgars Toretto aicina bērnus un jauniešus pieteikties konkursam ”Kids awards 2019”
PUBLICITĀTES FOTO

Konkursam ”Kids awards 2019” var pieteikties jaunieši un bērni līdz pat 16. maijam. Atlase norisināsies 19. maijā, toties konkursa fināls un apbalvošanas ceremonija – 20. jūlijā. Nepalaid garām savu iespēju mirdzēt uz lielās skatuves!

Kā portālam Skaties.lv atklāj viens no konkursa organizatoriem Edgars Toretto, vairāk nekā gadu ir ieturēta pauze, tas darīts, lai izveidotu patiesi iespaidīgu šovu.

”Man un Tamārai Caurkubulei pievienojušies jauni, spēcīgi kolēģi, uzņēmējs Mareks Gromovs, kā arī pasākumu un modes šovu organizatore Santa Taukača. Kopā esam gatavi jauniem izaicinājumiem,” pārliecinoši nosaka Edgars.

“Kids Awards 2019” galvenais mērķis ir kalpot par vietējā mēroga mūzikas platformu un iepazīstināt sabiedrību ar talantīgiem pašmāju bērniem.

Dažādu jomu zvaigznes un producenti meklēs talantīgos Latvijas bērnus, kuri cīnīsies par nominācijām un tiks apbalvoti muzikālā ceremonijā 20. jūlijā.

FOTO: ar krāšņu šovu Jūrmalā noslēdzas talantu konkurss ”Kids Awards”

”Lai bērns nokļūtu atlasē, ir jāizvēlas nominācija, jāizlasa nolikums un jāaizpilda anketa “Kids Awards Show” oficiālajā mājaslapā,” tā Edgars.

Pieteikuma anketas jāiesniedz līdz 16. maijam.

Atlase norisināsies 19. maijā no plkst. 11.00! Organizatori gaidīs jaunos censoņus Modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”.

”Mums ir neliela tradīcija, lai iedrošinātu atlases dalībniekus, esam lūguši uzstāties arī populārus mūziķus. Kuru uzstāšanās motivēs bērnus dziedāt, bet atbalsts atlases laikā liks parādīt sevi no labākās puses,” smaida Edgars.

“Kids Awards 2019” var piedalīties bērni, kuri uzstājas gan kā solisti, gan duetos, vecuma ierobežojums ir 6-17 gadi.

Ir izveidota arī jauna kategorija +18. Kā arī organizatori ir izlēmuši par labu jaunai nominācijai – labākais solo dejotājs un dejotāja.

Berni un jaunieši sacentīsies šādās nominācijās:

Labākais izpildītājs.
Labākā izpildītāja.
Labākais duets.
Labākais ārzemju dziesmas izpildījums.
Labākais latviešu dziesmas izpildījums.
Labākais krievu dziesmas izpildījums.
Labākais folk/folkloras versijas izpildījums.
Labākais video klips.
Labākais solo dejotājs/dejotāja.