Dizainere Kristīne Deimone aicina ”nestilot” ar brillēm

3 komentāri
Dizainere Kristīne Deimone aicina ”nestilot” ar brillēm
INSTAGRAM

Skandalozā dizainere Kristīne Deimone izceļas ar saviem paziņojumiem par dažādām skaistuma tēmām. Šoreiz skaistule sociālajos tīklos aizdomājas par brillēm un to izmantošanu kā stila elementu.

Sociālajā tīklā ”Facebook” Kristīne stāsta, ka kādreiz stila pēc pirkusi brilles un staigājusi, kā nekā tā bija mode un tā darījuši daudzi.

Tā viņa pirmo reizi dzirdējusi tekstu, par likteņa neizaicināšanu un par ko tikai pasmējusies.

Ir pagājis laiks, viņas medicīniskajā kartītē parādījusies atzīme – ar brillēm, tāpēc dizainere aicina “stilotājiem” padomāt divreiz, pirms izvēlēties brilles kā aksesuāru.

Kristīne Deimone uzskata, ka sievietes, kuras nepieaudzē matus, skropstas un neizmanto botoksu vienkārši nevar to atļauties.

Kristīne raksta, ka cilvēki pat iedomāties nevar, cik tas ir drausmīgi, ka neredzi. Cik reizes nav bijis, ka viņa brauc, iet un cilvēks ir četrus metrus no viņas, bet viņa neredz tā seju.

Skaistule atvainojas par to, ja kādreiz kādu nepasveicina, jo gluži vienkārši nav cilvēku pamanījusi, vai pareizāk sakot, nav skaidri redzējusi seju.

Sliktās redzes dēļ ne reizi vien Kristīne ir raudājusi. Viņa apzinās, ka -1 nav nekas traks, daudziem ir vēl sliktāk.

Tuvumā Deimone redz kā caur lupu, katru sīkumu, pat mīļotā mamma ir smējusies, jautājot, vai Kristīne zupā ir pamanījusi kādu matu?

Dizainere aicina ikvienu novērtēt savu redzi.

Par spīti tam, ka Kristīne vienmēr uzlabo vizuālā izskata nepilnības, pagaidām viņa nedomā veikt redzes korekcijas lāzera operāciju, jo mīnuss ir pārāk mazs.

Tāpat viņa nedomā veikt šo operāciju, kamēr nebūs izlēmusi mainīt darbu, jo tuvumā redz lieliski.

”Ikdienā nenēsāju brilles. Izmantoju brilles vai lēcas, tikai esot pie stūres. Nav ļaunuma bez labuma – mazāk redzu cilvēkus,” sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj Kristīne.

 

3 komentāri