Dināra Rudāne veiksmīgi noslēpusi kāzas, kā arī vīra un bērna tēva identitāti. Kāpēc?

Pievienot komentāru
Dināra Rudāne veiksmīgi noslēpusi kāzas, kā arī vīra un bērna tēva identitāti. Kāpēc?
F64

Par vienu no pēdējo nedēļu apspriestākajiem notikumiem kļuvusi dziedātājas, šova “Izklausies redzēts” uzvarētājas Dināras Rudānes grūtniecība. Fani un dzeltenā prese šādu notikumu pavērsienu nebija gaidījusi, jo līdz šim nekur nebija pat zināms, ka dziedātāja ir attiecībās.

Nu atklājies, ka dziedātājai ir ne vien draugs, bet jau vīrs – abi kopā ir jau vairāk nekā gadu. Tomēr, jāteic, viņa vārds ir miglā tīts – pat visu varošajai Latvijas dzeltenajai presei to nav izdevies atklāt.

“Tik daudz rakstu par mums, kaut kāda nereāla “ažiotāža”. Īpaši mani uzjautrina “tēva tēma”, ko, protams, visi žurnālisti zina labāk par mani (izrādījās),” savā “Instagram” kontā smej Rudāne.

“Ar vīru kopā mēs esam vairāk nekā gadu, mēs to nekad neslēpām no draugiem un tuvajiem, bet jā – neafišējām vairākumam. Ikreiz, kad mums kāds no draugiem atsūta žurnālu jaunās versijas, mēs kopā pasmejamies, vienkārši par to, cik daudz nepatiesības lasa Latvijas iedzīvotāji,” pārsteigta ir dziedātāja.

“Mēs noteikti nobildēsimies kaut kad- kad sagribēsies, tad varēsiet arī jūs pasmieties par versijām un uzvārdiem, ko raksta prese,” sola mūziķe.