Diāna Kubasova piepilda sapni un peldas kopā ar īpašām cūkām

6 komentāri
Diāna Kubasova piepilda sapni un peldas kopā ar īpašām cūkām
INSTAGRAM

Viens no modeles Diānas Kubasovas sapņiem bija doties uz Bahamu salām un paviesoties slavenajā peldošo cūku pludmalē. Skaistule piepildījusi sapni un dienu pavadījusi plunčājoties pludmalē kopā ar salas iemītniekiem.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Diāna publisko fotogrāfiju, kurā redzama kopā ar trīs cūkām, kuras dzīvo šajā peldošo cūku pludmalē. Skaistule neslēpj, ka ilgi viens no viņas sapņiem bija paviesoties tieši šajā pludmalē.

Pludmale atrodas uz neapdzīvotas salas Bahamu salu reģionā ”Exuma”, kas sastāv no 365 salām.

Modele Diāna Kubasova atteikusies no glutēna pārtikas produktiem

”Vienīgie salas iemītnieki ir aptuveni 20 cūkas, pāris kaķi un kazas. Ieraugot laivu, lielākās cūkas aši peld uz to un cer pirmās saņemt gardumus. Barojot cūkas tuvumā, jābūt uzmanīgiem – dažas no viņām ir diezgan nešpetnas,” stāsta Diāna.

 

View this post on Instagram

 

??PIG BEACH ?? ⠀ ?? Mans sapnis jau ļoti ilgu laiku bija nokļūt slavenajā peldošo cūku pludmalē Bahamu salās! ? Un kāda laime un kāds prieks – beidzot tas piepildījās! ? ⠀ Šī pludmale atrodas uz neapdzīvotas salas Bahamu salu reģionā Exuma, kurš sastāv no 365 salām. Vienīgie salas iemītnieki ir aptuveni 20 cūkas, pāris kaķi un kazas. ? Lielākās cūkas ieraugot laivu aši peld uz to un cer pirmie saņemt gardumus. ? Barojot cūkas tuvumā gan jābūt uzmanīgiem – dažas no viņām ir diezgan nešpetnas. ? Viņām ļoti patīk apaļi dibeni, kuros viņas mēdz iekost, tāpēc atrodoties uz salas jāuzmanās lielajiem rukšiem pagriezt pēcpusi.? Kā cūkas parādījušās uz salas, nav skaidrs. Vieni domā, ka cūkas uz salas izlaida pirāti, kuri gribēja atgriezties un tās pagatavot, taču viņiem tas neizdevās.?‍☠️ Cita leģenda vēsta, ka cūkas izdzīvoja izpeldot krastā no kāda slīkstoša kuģa. Vēl cita versija vēsta, ka tā ir biznesa shēma, lai pievilinātu tūristus Bahamu salām.? Lai vai kā, bet Cūku pludmale Bahamu salām ik gadu piesaista tūkstošiem tūristu un ir ļoti interesanta un unikāla vieta!?? ❓Vai Tu gribētu nokļūt šajā pludmalē❓ ⠀ ?? My dream for the longest time was to go to the famous Pig Beach in Bahamas! ? And I was so happy that my dream finally came true! ? This beach is located on an inhabited island in Exuma region, that consists of 365 islands. Immediately after noticing a boat, the biggest pigs start swimming towards the boat and asking for food! ? When feeding the pigs you have to be careful – they can be pretty naughty and get angry if you don’t feed them right away! ? Also ladies should not turn their plump butts to the pigs – they somehow really like to bite those! ? ⠀ How the pigs appeared on this remote cay is not known. ??‍♀️ Some say they have been dropped off by a group of sailors who wanted to come back and cook them. ?‍☠️ Other legend says that the pigs were survivors of a shipwreck and managed to swim to shore. But the most popular believe is that it is a part of a business scheme to attract tourists to the Bahamas. ? Anyways, i think it is a fun and unique place and I am really happy I went there! ? ⠀ Would you like to go to Pig Beach❓

A post shared by ???? ?????????? ???? (@dianakubasova) on

Cūkām patīk apaļi dibeni, kuros viņas mēdz iekost, tāpēc atrodoties uz salas nevajag lielajiem rukšiem pagriezt pēcpusi.

Foto: skaistuli Diānu Kubasovu var apskaust ikviens īstens Harija Potera fans

Skaistule atklāj, ka tas, kā cūkas parādījušās uz salas, nav skaidrs. Vieni domā, ka cūkas uz salas izlaida pirāti, kuri gribēja atgriezties un tās pagatavot, taču viņiem tas neizdevās.

Cita leģenda vēsta, ka cūkas izdzīvoja, izpeldot krastā no kāda slīkstoša kuģa.

Vēl cita versija vēsta, ka tā ir biznesa shēma, lai pievilinātu tūristus Bahamu salām.

Lai vai kā, uz salu katru gadu dodas tūkstošiem tūristu, daudzi vēlas redzēt, pabarot un šajā unikālajā pludmalē pavadīt dienu kopā ar cūkām.