Desmit Holivudas zvaigznes, kuras netic monogāmijai

0 Komentāru
Desmit Holivudas zvaigznes, kuras netic monogāmijai
Reuters/Scanpix

Daudzi sapņo atrast savu lielo dzīves mīlestību, bet tikpat daudzi netic, ka iespējams saglabāt mīlestības pilnas attiecības, esot uzticīgam savam partnerim. Holivudas zvaigznes nav izņēmums, ir zvaigznes, kuras, esot attiecībās, apsver iespēju nodoties gultas priekiem ar citām personām.

Desmit zvaigznes, kuras netic monogāmijai:

Aktrise Emma Tomsone – slavenība uzskata, ka monogāmija nav dabiska parādība. Īpaši sievietēm, kurām patīk atrasties iemīlēšanās stadijā un nepārtraukti kādu iekārot.

why is she so perfect ????❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

A post shared by Emma Thompson FANPAGE (@emmathompson138) on

Aktrise Skārleta Johansone – zvaigzne domā, ka laulības ir lieliskas. Tā kā saglabāt uzticību vienam partnerim ir grūti, tas prasa lielu darbu ar sevi, pierādot, ka tā nav dabiska. Tāpēc ir jāļaujas saviem dzīvnieciskajiem instinktiem.

#follow#scarlettjohansson#

A post shared by Scarlett johansson (@scarlettjohansson_offical) on

Aktieris Vils Smits – vīrietis ir pārliecināts, ka cilvēkus vienmēr seksuāli interesēs pretējais dzimums. Tāpēc viņa un sievas laulību zvērestos nebija neviens vārds par mūžīgu uzticību. Nav jābēg no tā, kas ir dabisks.

Yo… The Single Earring was the TRUTH! #oldheadshotday

A post shared by Will Smith (@willsmith) on

Aktieris Ītans Houks – Ītans ir drošs, ka cilvēkiem pret uzticību gultas dzīvē ir bērnišķīgi uzskati. Daudzi domā, viņš mani krāpa, tātad ir slikts. Būt šokā par neuzticību ir tas pats, kas pārdzīvot par sirmiem matiem.

On the road again with @benjodikito bringing @blazemovie to Seattle. #siff2018

A post shared by Ethan Hawke (@ethanhawke) on

Aktrise Tilda Svintone – aktrise dzīvo kopā ar savu vīru, bērniem un mīļāko. Zvaigzne uzskata, ka tas ir veselīgs attiecību modelis, viņi visi ir laimīgi, un tas ir galvenais.

? ❤

A post shared by Tilda Swinton (@tildaswintonworld) on

Aktrise Kamerona Diaza – pirms laulībām Diaza intervijās stāstīja, ka, tā kā cilvēkiem ir tādi paši instinkti kā dzīvniekiem, tātad par patiesu monogāmiju nav ne mazākās runas.

Aktieris Hjū Grants – ja aktierim pajautātu, vai viņš tic, ka pāris četrdesmit gadus laulībā var aizvadīt, nekrāpjot vienam otru, viņš atbildētu ar kategorisku – nē. Hjū apbrīno frančus un itāļus, kuri laulību vērtē ļoti augstu, ģimene tiem ir pirmajā vietā, bet tas nenozīmē, ka viņiem nebūtu vairāki seksuālie partneri.

Aktrise Sjēna Millere – zvaigzne monogāmiju sauc par dīvainu lietu un lūdz neaizmirst, ka cilvēks ir tikai dzīvnieks.

Hello World Wide Web. #givenin #peerpressure #luddite ?

A post shared by Sienna Miller (@siennathing) on

Aktrise Gvineta Paltrova – esot laulībā ar grupas ”Coldplay” līderi Krisu Martinu, viņai bija vienalga, ja vīram bija sānsoļi. Gvineta uzskata, ka visi esam pieauguši cilvēki, kuri izdara savas izvēles.

I keep borrowing these @dauphinofficial earrings from #gooplab, I can’t help it

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Aktrise Šeilīna Vudlija – jaunā aktrise neslēpj, ka nav droša, vai eksistē cilvēks, ar kuru viņa vēlētos pavadīt visu dzīvi. Tāpat viņa nav droša, vai ilglaicīgi iespējams būt seksuālās attiecībās tikai ar vienu personu.

today was a GOOD day!

A post shared by shailene woodley (@shailenewoodley) on

0 Komentāru