Deniss Ševeļovs kopā ar mīļoto vīrieti ir vairāk nekā gadu. Pāra attiecībās romantikas pagalīte deg ar spilgtu liesmu

16 komentāri
Deniss Ševeļovs kopā ar mīļoto vīrieti ir vairāk nekā gadu. Pāra attiecībās romantikas pagalīte deg ar spilgtu liesmu
Personīgais arhīvs

Pasākumu organizators, blogeris Deniss Ševeļovs ir viens no retajiem sabiedrībā zināmajiem cilvēkiem, kurš nesēž ”skapī”, bet dzīvo savu dzīvi, tā kā vēlas. Deniss neslēpj, ka ir gejs, viņš ir piedalījies Baltijas praidā un vairākos televīzijas raidījumos uzsvēris savu homoseksualitāti. Sabiedrībā zināmā persona jau vairāk nekā gadu ir kopā ar mīļoto vīrieti un ir laimīgs, jo atradis tieši tādu cilvēku, kādu vienmēr vēlējies.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Deniss stāsta, ka kopā ar savu mīļoto vīrieti ir mazliet vairāk nekā gadu, līdz ar to “uguntiņa” attiecībās nav jāuztur, tā deg pati, turklāt ar spožu liesmu.

Dažādi pārsteigumi, dāvanas ir attiecību sastāvdaļa un piešķir romantismu ikdienas dzīvē. Kā vienu no spilgtākajām dāvanām Deniss nosauc īpašu piekariņu viņa aprocei. Nogurdinoša rutīna attiecībās ir sveša, bet ja tā iestāsies pāris to izgaisinās gluži kā putekļus.

”Mans mīļotais man negaidīti, tomēr regulāri dāvina dažādas lietas. Parasti draugs pazvana, pirms dodos mājās no darba, un saka, ka ir sarūpējis man dāvanu un gaida mani mājās. Dāvana var būt jebkas, sākot no saldumiem, beidzot ar sen kārotām lietām – aksesuāriem, grāmatām un dažādiem rotājumiem,” priecājas Deniss.

Pats Deniss mīļoto mēģina pārsteigt ar pavārmākslas sniegumiem, reizēm tie piedzīvo fiasko, bet galvenais ir mēģinājums, centība, ko draugs vienmēr novērtē.

”Draugam patīk ēst gultā, to īsti neatbalstu. Taču Lietuvas ”IKEA” nopirku speciālu pamatni ēdiena ēšanai gultā. Tagad ēdam brīvdienas šādā veidā. Ēdiens, ar ko visbiežāk pārsteidzu mīļoto, ir vistas fileja marinēta kokosriekstu pienā ar Taizemes garšvielām un viegli apcepti dārzeņi,” pāra ēšanas paradumus atklāj Deniss.

Lielākais un gaidītākais pārsteigums no Denisa viņa mīļotajam vīrietim ir brīži, kad pasākumu rīkotājam izdodas no darbiem izbrīvēt veselu dienu, lai pavadītu kopā. Tādi mirkļi ir ļoti reti, bet gaidīti. Pēdējā šādā brīvdienā pāris ar retro tramvaju devās uz Mežaparku, kur pavadīja lielisku dienu vasarīgā pastaigā.

16 komentāri