Dēls vai meita? Daiļais Ceriņu pāris atklāj gaidāmā bērna dzimumu

7 komentāri
Dēls vai meita? Daiļais Ceriņu pāris atklāj gaidāmā bērna dzimumu
INSTAGRAM

Vasaras izskaņā otro reizi par vecākiem kļūs televīzijas personības Aivis un Lelde Ceriņi. Ar ģimeniska video palīdzību pāris atklāj gaidāmā bērna dzimumu, uzsverot, ka galvenais, lai atvase ir vesela un laimīga.

”Gaidāmā bērniņa dzimums ir viena no tēmām, kas visvairāk interesē apkārtējos. Un man tiešām gribas jautāt – kāpēc? Jo galvenais taču ir fakts, ka bērniņš ir vesels un pati mamma jūtas labi,” aizdomājas Lelde.

”Man mugurā ir zīda ”slips”, kas bija daļa manas svinību kleitas.” Grūtniece Lelde Ceriņa greznojas kāzu tērpā

Sociālajā tīklā ”Instagram” Lelde paziņo, ka, gaidot meitiņu Adeli, dzirdējusi visus iespējamos ticējumus par mammas “pazudušo skatienu” un vēdera formu, kas noteikti liecina par vienu vai otru.

”Spilgtākā epizode bija kādā dāmu istabā, kur kundze gados pienāca man klāt, noglāstīja vēderu un teica  – nu skaidrs, ka puika! Es taču jūtu,” Lelde atceras, ka palikusi klusējot un vienkārši pasmaidījusi.

Topošā māmiņa uzsver, ka sen nedzīvojam laikā, kad dēlu nozīme ir kļūt par troņmantniekiem, savukārt meitām nav īpašu tiesību kā vien rūpēties par ģimenes pavardu.

”Vai dzimumam joprojām jāspēlē tik milzīga loma, kurā mēs sagaidām, ka dēliem jāaug stipriem kā ozoliem, bet meitām skaistām kā liepām? Man gribas ticēt, ka šis laiks ir cauri,” tā Lelde.

Beigu beigās Lelde atklāj, ka, neskatoties uz ģimenisko video, kas parāda laimīgu, gaišu, vienotu ģimeni, kura gaida veselīgu bērniņu, ir zināms, ka pāra pirmdzimtā kļūs par vecāko māsu brālītim.

Lelde un Aivis Ceriņi laulības ostā iestūrēja 2018. gada 28. maijā, toties 2019.gada izskaņā kļuva par vecākiem meitai Adelei, 2021.gada vasaras izskaņā ģimenei pievienosies dēls.
7 komentāri