Zuzānu pāris šķiroties nosvin pazīšanās 40. gadadienu

0 Komentāru
Zuzānu pāris šķiroties nosvin pazīšanās 40. gadadienu
INSTAGRAM

Mākslas kolekcionārs, mecenāts un azartspēļu magnāts Jānis Zuzāns un viņa sieva Dina, kuri šomēnes pavēstīja par laulības šķiršanu, pagājušās nedēļas nogalē kopā nosvinējuši savas iepazīšanās 40. jubileju.

”Četrdesmit kā pazīstami!” pie bildītes, kas publicēta sociālās saziņas vietnē ”Instagram”, norādījis Jānis Zuzāns. Fotogrāfijā viņš redzams, kopā ar Dinu restorānā saskandinot glāzes.

Par Zuzānu šķiršanos paziņojumā portālam ”Delfi” maija vidū pavēstīja uzņēmuma “Alfor” komunikācijas pārstāve Līva Biseniece. ”Covid-19 pandēmija un esošā situācija valstī mūsu attiecības nav saudzējusi,” lēmumu šķirties skaidrojuši Zuzāni.

”Ceram, ka šis lēmums mums abiem kļūs par pamatu draudzīgām attiecībām nākotnē. Lūdzam cienīt mūsu privātumu. Plašāku komentāru nebūs” piebilduši Zuzāni.

2020. gadā Jānis Zuzāns bija iekļauts laikraksta “Dienas Bizness” veidotajā Latvijas 100 bagātāko cilvēku sarakstā.

Pagājušajā vasarā žurnālam “Pastaiga” Dina Zuzāne bija atklājusi, ka nevienu brīdi nav uzskatījusi, ka bizness un nauda ir tikai Jānim, bet gan viss esot abiem kopīgs. ”Viss mums ir uz pusēm. Kopīgs!” viņa uzsvērusi.

Kā liecina informācija “Lursoft” datu bāzē, 2010. gadā Dina un Jānis Zuzāns noslēguši laulības līgumu, kas paredz visas mantas šķirtību.

Pāris apprecējās 1986. gada janvārī, taču abu kopdzīve ilgusi 40 gadus. Laulībā ir dzimušas divas meitas – Elīna un Kristīne, kuras nu jau ir pieaugušas.

0 Komentāru