”Zemes virzienā traucas asteroīds, ikonas raud, līst sarkani lieti.” Magone Burka brīdina par apokalipsi 12. oktobrī

70 komentāri
”Zemes virzienā traucas asteroīds, ikonas raud, līst sarkani lieti.” Magone Burka brīdina par apokalipsi 12. oktobrī
Magones privātais arhīvs

Londonā dzīvojošā Latvijas šovu zvaigzne un dzejniece Magone Burka ceļ trauksmi – tuvojas apokalipse! Magone novērojusi vairākas pazīmes, kas par to liecina un vēlas brīdināt un rosināt aizdomāties arī Skaties.lv lasītājus. Vai ir par vēlu ko vērst par labu?

“Zemes virzienā lido asteroīds, kas paredz lielu postu gan, ja nokritīs uz zemes, gan ja garām nolidos. Bībeles pravietojumi jau piepildījušies. Valda septiņgalvu nezvērs – proti – septiņu mega valstu līderi. Kurš par kuru dullāks: Tramps, Merkele, Makrons, Terēze Meija.

Siseņi piecus mēnešus grauž laukus, ikonas raud, Jeruzālemē dzird no debess bazūni! Līst sarkani lieti,” Skaties.lv norādes uz apokalipsi uzskaita Magone.

Kā Magone izspriedusi kopā ar līgavaini, ļoti iespējams, ka šobrīd tiešām baudām pēdējās dienas uz Zemes. ”Nekam vairs vispār nav nozīmes. Paliks tikai mīlestība, žēlsirdība un nožēla,” tā Magone.

Par spīti apokalipsei, klāt jaunā saimnieku šova sezona! Pirmo brašuli skati te!

Tiesa, cilvēcei vēl ir spēks atgrieztie, bet vai to spēsim? ”Ja caur miljoniem un villām vēl mīlestības spētu sevī sameklēt. Kvalitātes maina atteikšanās no naudas vērtības, jauna domāšana, garīgā pārinstalizācija,” cilvēci steigšus mainīt domāšanu mudina Magone.

Magone Burka

Magone Burka

”12. oktobris. Ceru, ka Zemei vēl ir iespēja.”

Viņa secinājusi, ka viss notiek, kā Bībelē pareģots. ”Slimības no kosmiskiem ķermeņiem, asinspirtis, terorisms, Zika vīruss, bērni un dzīvnieki ar divām galvām un kroplībām.

Ēģiptē, Turcijā un Sīrijā līst uguns un asins lietus.

Eiropieši ir seksa apmāti – pedo, lesbo, homo. Melna vara visu apklājusi,” par apkārt notiekošajām drausmām baidās Magone.

Arī Latvija grimstot tumsā. ”Jūnijā man bija sapnis, ka jūra nāca pilsētā. Aizrāva no rokām vecākiem bērnu ratiņus. Viļņi nāca un pilna jūra peldēja ar tukšiem…” drausmu vīziju redzējusi Magone.

Pirmie pēdējo tiesu piedzīvošot amerikāņi.

Magone Burka

Magone Burka

”Mēs esam uz stabilākas zemes platformas. Paredzu, ka Krievija izdzīvos un kāda daļa Baltijas, kura nenoslīks. Man krustmāte, kuru pazīst zem vārda Kristīna, vēl 2012. gadā teica, ka latvieši rāpus rāpos uz savu zemi. Būs nedienas, jukas. Teju ”Brexit” pie durvīm.”

Viņas pārdomām pievienojas arī itāļu līgavainis. ”Vīrs ik dienas skandina, ka cilvēki dzīvo pašapmānā, melos un ilūzijā. Sāciet būt paši, lieniet ārā no slēptuvēm!

Mēs vergojam darbos, maksājam uz visām pusēm, pārguruši velkamies mājās, īgni, pusktoši. Bērnus audzina sveši. Viņus īsti ne redzam, ne kopā esam. Un par to vēl maksājam.

Cik pazīstama ikdienas rutīna,” vielu pārdomām piedāvā Magone.

Lasi vēl

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl