”X Faktora” trakums, Dzērumu pāra skaistā mīla un šovmeņa patiesā dzīve: nedēļa Latvijas šovbiznesā

8 komentāri
”X Faktora” trakums, Dzērumu pāra skaistā mīla un šovmeņa patiesā dzīve: nedēļa Latvijas šovbiznesā
Vladislavs Proškins/F64 / F64

Šonedēļ Latvijas TV draugi galvenokārt runāja par divām tēmām – ”X Faktora” debiju un Dzērumu pāra kāzām. Nevarēji piedalīties sarunās, jo neesi par šo visu informēts? Skaties.lv tev sagatavojis nedēļas karstāko šovbiznesa notikumu apskatu!

”X Faktors” pārņem Latviju

Par nedēļas galveno notikumu uzskatāma ”X Faktora” debija, par kuru tad tiek trītas mēles joprojām. Labākos kadrus no pirmā raidījuma skati TE!

Par pirmā raidījuma sensāciju kļuva akrobāte Anastasija – viņas numuru žūrija novērtēja ar trim ”nē”, bet skatītāji bija sajūsmā. Un Anastasija ir apņēmības pilna turpināt! Vairāk par meiteni uzzini, aprunāto numuru noskaties un citus viņas video baudi TE!

Plašu popularitāti pēc pirmā šova izpelnījies Reinis Sējāns. Žūrijas eksperts tiek salīdzināts ar slaveno Saimonu Kauelu. Un Reinim ir daudz lielisku prognožu attiecībā uz ”X Faktoru”! Interviju ar ekspertu baudi TE!

Dzērumu pāris slavas zenītā

Par sevi runāt atkal lika ”Patiesības spoguļa” lielākās zvaigznes Laura un Mārtiņš nu jau Bankevici. Septembra sākumā pāris apprecējās, un Skaties.lv iemūžināja romantiskos kāzu mirkļus – skati bildes TE!

Medusmēneša vietā abi izvēlējās līksmot Rīgas šīs nedēļas ”karstākajā” punktā – ”X Faktora” filmēšanā.

Fani nespēj aizmirst savus mīluļus – visu nedēļu sociālajos tīklos tika spriests par Lauras iespējamo grūtniecību. Vai tiešām būs bērniņš? Noskaidro TE!

”Īsto veču” īstā dzīve

Kamēr vieniem ”X Faktors”, citiem ”Īstie veči”! Gan TV3, gan Skaties.lv vīru komandas turpina aktīvi sportot, un dalībniekus atbalsta arī ģimenes.

Par sensāciju šonedēļ kļuva ”īstā veča” Raita sievas stāsts, kurā zvaigznes mīļotā atklāj, kāpēc tad vīrs spiests tievēt visas Latvijas priekšā. Izlasi TE!

Bet kā šonedēļ gāja ”Skaties, veči!”? Mums ir jaunas, iedvesmojošas bildes – SKATIES TE!

Skaties.lv novēl skaistas brīvdienas un atgādina – otrais ”X Faktora” raidījums jau svētdienas vakarā!

8 komentāri