”Visu nakti notusējām, bet no rīta es pazudu,” Aija Dembovska tomēr ir brīva; tā bijusi atriebība neuzticīgam brūtgānam

23 komentāri
”Visu nakti notusējām, bet no rīta es pazudu,” Aija Dembovska tomēr ir brīva; tā bijusi atriebība neuzticīgam brūtgānam
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šovu zvaigznes Aijas Dembovskas sociālajos tīklos aizvadītajās brīvdienās parādījās ieraksts par kādu īpašu puisi Matīsu, kas drīz vien no ”Facebook” pazuda, taču nepalika fanu nepamanīts. Sarunā ar Skaties.lv Aija atklāj, ka ieraksta iemesls bijusi nejauša atkalredzēšanās bārā ar kādu bijušo pielūdzēju. Pēc kopā pavadītas piektdienas nakts viņa izlēmusi puisim smalki atriebties…

”Tagad uzzinu, cik labs puisis ir!” Apskati, ko Aija publicēja ”Facebook” sestdienas naktī, TE!

Kā Skaties.lv atklāj Aija, attēlos redzamais Matīss ir puisis, kuram viņa gada sākumā devusi iespēju, bet kurš to iztērējis, pieviļot Aijas uzticību.

Aija apzinās savu vērtību un ar krāpniekiem vairs sapīties nevēlas, tāpēc, sapratusi, ka Matīss nav viņas cienīgs, attiecības izbeigusi.

”Piektdienas naktī aizgāju uz klubu, un pavisam nejauši atkal satikāmies. Puisis paziņoja, ka atkal grib būt ar mani kopā.

Visu nakti notusējām, bet no rīta es pazudu,” sarunā ar Skaties.lv smejas Aija, kura šādā veidā smalki atriebusies puisim, kurš pats viņu savulaik sāpinājis, parādot, ka nebūs nekāds zaķis, ko tīt ap pirkstu.

Meitene ”Facebook” publiskojusi abu kopbildes, bet teksts  ”Tagad uzzinu, cik labs puisis ir!” bijusi smalka ironija, jo meitene kārtējo reizi pārliecinājusies, ka zēns nebūs viņas cienīgs. Lai gan puisis turpinājis viņai zvanīt un apbērt ar virtuālām sirsniņām, Aija lepni nobloķējusi pielūdzēju sociālajos tīklos un devusies baudīt dzīvi!

”Visas brīvdienas vandījos apkārt – kā piektdien izgāju no mājām, tikai svētdien vakarā biju atpakaļ,” stāsta Aija.

Nevar nepamanīt, ka šovu zvaigzne ir pilna pozitīvisma – Aijas sirdī atkal ir pavasaris. Viņa atkal ir brīva meitene un smejas, ka viņas dzīvē viss var mainīties minūtes laikā. ”Redzēsim, kā viss būs. Mana dzīve vispār ir īsta ”Santa Barbara” – jau rīt viss var mainīties,” smejas Aija, kura pieļauj iespēju, ka vasarā varētu arī atgriezties mājās.

Čato ar Aiju! Satiec meiteni jautrajā pieaugušo čatiņā – spied TE!