Violetas pieaudzētie mati izsauc nācijas dusmas

70 komentāri
Violetas pieaudzētie mati izsauc nācijas dusmas
Privātais arhīvs

Enerģijas pilna un jaunā tēlā Latvijas šovbiznesā atgriezusies daiļā šovu zvaigzne Violeta Stepanova. Diemžēl skaistules pieaudzētie mati tautā izsaukuši divējādu reakciju – fani ir nikni, ka meitene, kura nesen lūdza faniem ziedojumus, nu jau šiko ar tik dārgām lietām.

”Jā, bija dārgi, taču ir to vērts. Jau sen gribēju pieaudzēt matus,” Skaties.lv šonedēļ ziņoja Violeta, atrādot savu jauno stilu.

Pēc šī ”Lauku sētas” daiļavas paziņojuma internetā sāka gāzties šovbiznesa draugu pārdomas par šo tēmu. Daudzi nikni noskaņoti fani pat sociālajos tīklos vērsušies pie Violetas, lai publiski paustu savu niknumu.

VIOLETAS NERĀTO KADRU KOLEKCIJU BAUDI TE!

Saniknotā tauta steigusi jautāt, vai mati pieaudzētu par fanu saziedotajiem līdzekļiem.

”Tie, kuri ziedoja, lūk, kur ir jūsu naudiņa,” sociālajos tīklos dusmojas kāda fane Anja.

”Kauna nav! Pieaudzēt matus maksā vairākus simtus! Tikko vāca no faniem!” viņai sašutumā pievienojusies Marika.

”Viņai nebija naudas, bija parādos līdz ausīm, bet tagad var atļauties pieaudzēt bizes, un nākamais būs autiņš, tad villa, vai negribat vēl noziedot naudiņu,” ironizējusi Līga.

”Redziet lielie fani, kuri ziedo. Cilvēkam matu pieaudzēšanai nauda atrodas, bet kredītus apmaksāt nespēj,” nosmējusi vēl kāda.

Ļaudis  internetā kārtīgi izsmējušies par Vivas izvēli ieguldīt lielu naudu mākslīgajos matos tā vietā lai izkļūtu no parādiem. Fani pat izsprieduši, ka Violeta visdrīzāk paņēmusi vēl kādu ”ātro kredītu”, lai apmaksātu friziersalona apmeklējumu.

Daļa fanu pat personīgi vērsušies pie Violetas, lai atstātu viņas ”Facebook” profilā kādu aizvainojošu frāzi. Piemēram, Normunds paviesojies Vivas profilā, lai atstātu tur ierakstu ”mākslīgā kuce” un painteresētos, vai tad savus matus ataudzēt tik grūti.

Tajā pat laikā Violetai netrūkst arī īstu fanu, kuri metušies aizstāvēt savu varoni un kaunināt kritiķus.

“Vispār kāda visiem starpība, kur un kā naudu dabūja matiem. Nu paņēma kredītu, nezinu, nopelnīja, sakrāja. Kāda starpība! Tak lai dara, ko grib. Un dzīvo, kā grib, raksta internetā.
Katrs dzīvo kā māk.

Nu skauž jums, ko, ka jūs tā nevariet pieaudzēt matus kā viņa.. Tāpēc arī rakstāt muļķības…” kritiķus nokauninājusi Sanita.

FOTO: Violeta laika gaitā

70 komentāri