”Viņš bija ļoti sirsnīgs cilvēks.” Mārtiņa Bunkus bijušās draudzenes stāsts

13 komentāri
”Viņš bija ļoti sirsnīgs cilvēks.” Mārtiņa Bunkus bijušās draudzenes stāsts
f64

Noslepkavoto maksātnespējas administratoru Mārtiņu Bunku labu laiku saistījušas attiecības ar LNT šova ”Pelnrušķīte” zvaigzni Kristīni Lepnāni. Liktenīgajā rītā meitene viņam zvanījusi, nenojaušot, ka notikusi traģēdija.

Kā žurnālam ”Privātā Dzīve” atklājusi Lepnāne, liktenīgajā 30. maija rītā, kad Mārtiņš nogalināts, viņa vīrietim zvanījusi.

”Liktenīgās trešdienas rītā man vajadzēja ar Mārtiņu sazināties. Es zvanīju, bet viņš vairs necēla klausuli… ” atceras Kristīne. Bijusī draudzene žurnālam uzsvērusi, ka par bijušo draugu var teikt tikai pozitīvāko – kopā piedzīvoti skaisti mirkļi.

”Notikušais man ir milzīgs šoks,” tā Kristīne.

Kristīne bija klāt un Mārtiņu gaiši pieminēja arī atvadu aizlūgumā.

Ziņas par ”Pelnrušķītes”, kura iepriekš draudzējās ar Kristapu Krištopanu, attiecībām ar Bunku Latviju pāršalca 2016. gada sākumā. Mārtiņa nāves dienā abi vairs nebija pāris, taču turpinājuši sazvanīties un uzturēt sirsnīgas draugu attiecības.

”Šobrīd ir sajūta, it kā no sirds pēkšņi būtu izrauts ārā kaut kas ļoti tuvs. Mārtiņš bija cilvēks, uz kuru vienmēr varēja paļauties, kuram varēja uzticēties un kuru vienmēr bija prieks satikt.

Viņš bija ļoti harismātisks cilvēks. Vienmēr par sevi pārliecināts, tādēļ – domāju, ka viņš neko tādu negaidīja… Notikušais ir kaut kas šausmīgs.

Tas ir liels un skumjš pārdzīvojums, par ko šobrīd runāt vēl ir ļoti grūti,” žurnālam emocijās dalījusies Kristīne.

Meitene uzsvērusi, ka nepatīkami lasīt negatīvos komentārus pie ziņām par šo traģēdiju – Mārtiņš bijis ļoti sirsnīgs cilvēks, kurš pelnījis, ka viņu atceras ar gaišumu.

”Viņam bija svarīga ģimene un draugi. Laikā, kad bijām kopā, Mārtiņš vienmēr atlicināja laiku, lai varētu satikties ar mammu, vecmāmiņu, brāļiem un tuvākajiem draugiem. Par savu ģimeni viņš stāvēja un krita.

Zinu, ka viņš vēlējās izveidot pats savu ģimeni. Taču vispirms viņš gribēja sakārtot savu dzīvi finansiāli tā, lai vēlāk varētu nodrošināt ģimeni. Žēl, ka karjeras dēļ viņa dzīve diemžēl apstājās. Tas sāp,” emocijās dalījusies Kristīne.

Privātu paziņojumu pēc traģēdijas izplatījusi arī Mārtiņa mamma Dace Bunkus. To lasi TE!

Visi, kuri vēlas atvadīties no Mārtiņa, tiek aicināti uz kopīgu aizlūgumu Rīgas Vecajā Svētās Ģertrūdes evaņģēliski luteriskajā baznīcā, Ģertrūdes ielā 8, 6. jūnijā plkst. 12.00.

13 komentāri