Vīlusies dzimtenē un latviešu puišos, šovu zvaigzne Dembovska atkal emigrē

10 komentāri
Vīlusies dzimtenē un latviešu puišos, šovu zvaigzne Dembovska atkal emigrē
Kadrs no video

Pagājušajā nedēļā pašmāju šovbiznesu pāršalca skandāls, kura epicentrā vietējā realitātes šovu zvaigzne Aija Dembovska. Meitene, kura atgriezās Latvijā mīlas saukta, palika pie sasistas siles, kad izrādījās, ka puisis grib tikai aizņemties naudiņu. Nu zvaigzne vērsusies policijā un pilna rūgtuma par dzimtenē pieredzēto atkal emigrē.

Par draiskošanās skandālu Baldonē un Aijas puisim aizdoto lielo naudu lasi te!

Pēc tam, kad visu Latviju pāršalca Aijas atklātais stāsts par attiecībām ar Vitāliju, kurš nu viņai esot parādā naudu, meitene cerēja, ka puisis apdomāsies un parādu atdos. Diemžēl kļuvis tikai sliktāk.

“Viņš man zvanīja un pateica, ka naudu neatdos. Es aizgāju uz policiju un uzrakstīju iesniegumu, jo man nekas cits neatlika. Tā nav maza summa,” Skaties.lv par notikumu attīstību ziņo Aija.

Meitene, kura atgriezās Latvijā cerību pilna, neslēpj, ka kārtējo reizi vīlusies dzimtenē un tautiešos. Tas viņai licis pieņemt skarbu lēmumu.

“Nākamnedēļ pametu Latviju, braukšu atpakaļ uz Holandi. Pēc šīs vilšanās apdomājos un sapratu, ka mani te neviens netur,” dusmojas Aija.

Šovu zvaigzne uzsver, ka neviens puisis un nekāda mīla vairs nepiespiedīs atgriezties viņu Latvijā. ”Ja kāds vēlas mani satikt, lai brauc uz Holandi.

Nezinu, cik ilgi tur dzīvošu, dzīve rādīs. Bet tas, ko esmu redzējusi un kas notiek te, Latvijā, tās ir šausmas,” vilšanās un rūgtuma pilna svešumā atkal pošas zvaigzne.

10 komentāri