Viktorija Vailda: Jūtos par sevi tik pārliecināta, ka pa ielu varētu staigāt kaila, ja vien tas būtu atļauts

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

1 komentārs
Viktorija Vailda: Jūtos par sevi tik pārliecināta, ka pa ielu varētu staigāt kaila, ja vien tas būtu atļauts
Personīgais arhīvs

Latvijā dzimušajai foto modelei Viktorijai Vaildai, pateicoties efektīgajai ārienei, vienaldzīgo nav. Kamēr vieni apbrīno sievietes izskatu, citi formu uzlabošanu ar plastiskās ķirurģijas palīdzību neuzskata par skaistuma etalonu. Portāls Skaties.lv satikās ar Viktoriju viņas vizītes laikā Latvijā, lai uzzinātu par viņas modeles gaitām, pārvērtībām un privāto dzīvi.

Portālā ”Instagram” esi ievietojusi fotogrāfiju, kurā redzams, ka esi Latvijā. Kāds ir brauciena mērķis?

Ierados dzimtenē, lai apciemotu draugus, radiniekus un nosvinētu Līgo svētkus. Latvijai vienmēr ir īpaša vieta manā sirdī, nekad neaizmirstu, no kuras zemes esmu nākusi. Svētkus svinēju, ievērojot tradīcijas, tikai tā var nosvinēt īstus Līgo svētkus.

Kurā pasaules valstī tagad mitinies, un kā izlēmi par labu konkrētajam zemes nostūrim?

Es dzīvoju Francija, konkrēti – Kannās. Kāpēc tieši Kannas? Tāpēc, ka tā ir īpaši skaista vieta, tur valda luksusa dzīvesveids, jūra, saule, smaidīgi cilvēki. Tā ir vieta, kur apgrozās daudz dažāda līmeņa slavenības.

Tu esi palielinājusi krūtis, ieguvusi formīgas lūpas, vai nu esi apmierināta ar savu ārējo veidolu, vai vēlies vēl ko pilnveidot?

Esmu no tām sievietēm, kuras nekad nebūs pilnībā apmierinātas ar savu ārējo veidolu. Uzskatu, ka vienmēr var vēl ko pilnveidot. Man ir astotā izmēra krūtis, bet gribu vēl lielākas.

Vai tev ir sievietes ideāls – skaistuma etalons?

Šobrīd man tāda etalona nav. Kādreiz patika aktrise Pamela Andersone.

Cik daudz līdzekļu esi iztērējusi plastiskajās operācijās?

Atklāti sakot, konkrētu summu nenosaukšu. Iztērēts ir daudz, pavisam noteikti piecdesmit tūkstoši. Neesmu nožēlojusi savu lēmumu uzlabot ārējo veidolu.

Kur ņem līdzekļus tādām operācijām? Par piecdesmit tūkstošiem iespējams iegādāties dzīvokli…

Mans mīļotais vīrietis nežēlo naudu manam skaistumam. Es netaisu plastiskās operācijas naudas dēļ vai karjeras dēļ, bet gan sevis pilnveidošanai. Nožēlot var tikai tad, ja kaut ko neesi paveicis, un sapņi palikuši nepiepildīti. Būt parastai ir vienkāršākā izvēle. Sēdēt pie TV, grauzt čipsus un konstatēt, ka tavs vīrs seko mākslīgā skaistuma ”Instagram” modelēm arī ir izvēle.

Pirmo krūšu palielināšanas operāciju veici tikai 27 gadu vecumā. Kas kalpoja par dzinuli? Kāpēc ne ātrāk?

Nekad jau nav par vēlu. Mīļotais mani atbalstīja un motivēja pārvērtībām. Viņam kā jau kārtīgam vīrietim patīk slaidas meitenes ar lielām krūtīm. Man bija mazas krūtis, un, protams kā jau visas meitenes sapņoju par lielākām, tāpēc arī palielināju. Vienmēr bija par mazu, tāpēc palielināju vairākas reizes. Atradu ārzemēs ļoti labus ķirurgus ar pieredzi lielu krūšu palielināšanā. Viņi uzreiz saprata manas vēlmes.

Vai savā ziņā šīs operācijas var uzskatīt par trakāko lietu, ko jebkad esi darījusi?
Trakākā lieta ir tā, ka man bija pietiekami liela drosme izrauties no parastās ikdienas, mainīt dzīvi un sevi pašu. Ne katrs to spēj. Parasti cilvēki par to domā, sapņo, bet baidās izrauties no ierastās komforta zonas un patiesi ko mainīt. Ir bail aiziet no darba, nomainīt dzīvesvietu, jo nav zināms, kas gaida nākotnē. Cilvēki baidās no visa jaunā, nezināmā. Es spēju “pārkāpt” tam visam pāri, saņemties un būt laimīga. Nemelošu, sakot, ka tas bija viegli.
Vai iespaidīgs ārējais veidols palīdz tavai modeles karjerai?

Iespaidīgs ārējais veidols palīdz gandrīz vienmēr un visās dzīves jomās. (smejas) Kā modele esmu bijusi uz vairākiem žurnālu vākiem Anglijā, Meksikā, Francijā, Itālijā, Ungārijā. Joprojām neesmu fotografējusies žurnālam ”Playboy”. Tā ir mana izvēle!

Ikdienā maizi pelni tikai ar modeles darbu vai vēl papildus darbojies citā sfērā?

Darbojos kā foto modele, man patīk fotografēties, piedalīties dažādos šovos un raidījumos. Neko citu nedaru, lai nopelnītu. Jau pusaudzes gados piedalījos dažādos skaistuma konkursos, gāju uz modeļu atlasēm un sapņoju par dalību konkursā ”Mis Latvija”. Tagad man konkursi vairs nav vajadzīgi, jo man pašai ir savi skaistuma standarti.

Tu esi skaista blondīne. Kā tu reaģē uz blondajiem jociņiem?

Blondos jociņus reizēm izmantoju savā labā. (smejas) Ja man kaut kas neizdodas, saku – es taču esmu blondīne, un visi varam pasmieties. Ir jāprot par sevi pasmieties.

Nekad neesi domājusi par aktrises karjeru un piedalīšanos pieaugušajiem domātajās filmās?

Nē, tas mani nesaista, lai arī esmu eksbicioniste un nekautrējos izrādīt savu ķermeni. Es jūtos par sevi tik pārliecināta, ka pa ielu varētu staigāt kaila, ja vien tas būtu atļauts. Bet šādas filmas mani neaizrauj.

Vai skaties porno filmas?

Būšu atklāta: nē, neskatos, esmu apmierināta ar savu seksuālo dzīvi. Man labāk patīk skatīties komēdijas un piedzīvojumu filmas.

Redzot tavas pārvērtības, tevi var nosaukt par mākslīgā skaistuma piekritēju. Daudziem rodas iespaids, ka ārišķīgi cilvēki neizkopj iekšējo pasauli. Kā ir ar tevi?

Esmu ar sevi apmierināta gan ārēji, gan iekšēji. Iekšējo pasauli vajag piepildīt ar mīlestību, ja tev tāda ir, tad cilvēks ir laimīgs un piepildīts. Iedvesmu rodu, ceļojot un vienkārši darot to, kas man patīk.

Pirms iziet no mājas, cik ilgu laiku tu pavadi pie spoguļa?

Nav tā, ka stundām ilgi pavadu pie spoguļa. Tomēr, sakopt sevi vajag vienmēr, bet visam jābūt ar mēru. Man jau kopš bērnības patīk pucēties. Kleitiņas, augstpapēžu kurpes un mani garie mati visus sajūsmina jau no bērnības. Ļoti agrā vecumā iemantoju iesauku Bārbija.

Kā pavadi brīvo laiku, kas ir tavi hobiji un intereses?

Ir ļoti daudz brīvā laika, mīlu ceļot, sauļoties pludmalē, pievērsties sportam, lai uzturētu ķermeni tvirtu un tievu. Dievinu dzīvniekus, dabu un mākslu. Man ir tāds dzīvesveids, ka dzeru rīta kafiju Kannās, pusdienoju Milānā, bet vakariņoju Parīzē.

Noteikti arī par vīriešu uzmanību nevari sūdzēties?

Tas jau pats par sevi saprotams! Kad esmu sabiedrībā, vīrieši skatās, atskatās, tas ir tikai normāli. Esmu pie tā jau pieradusi, un man tas patīk.

Tu teici, ka tev ir mīļotais vīrietis. Vai tā bija mīlestība no pirmā acu uzmetiena?

Nē, nebija. Nekad neesmu iemīlējusies no pirmā acu uzmetiena. Uzskatu, lai iemīlētos, vajag ilgāku laiku. Runājot par iepatikšanos, protams, iepatikties var no viena acu uzmetiena.

Vai proti atšķirt mīlestību no iekāres?

Mīlestība ir īsta sajūta, kas var pastāvēt ilgi. Iekārot kādu var arī nemīlot, tā ir seksuālā pievilkšanās, kas pilnīgi atšķirīgs no mīlestības. Arī kādu mīlot, var iekārot citu, tātad, abas lietas var pastāvēt vienlaicīgi. Par laimi, mani nekad neviens nav krāpis, tāpēc nezinu, vai varētu piedot krāpšanu.

Mēs visi mēdzam sapņot. Vai ir kāda slavenība, kuru tu sapņo noskūpstīt?

Es negribētu nevienu slavenību noskūpstīt. Negribu skūpstīties ar svešinieku. Skūpstam ir jābūt kam jaukam, patiesam, bet ar svešinieku to nevar izjust.

Tavs dzīves sapnis – iespējams, modeles darbā, privātajā dzīvē?

Man ir ļoti daudz sapņu, kurus vēlos iepildīt un strādāju pie tā, lai tā notiktu. Uzskatu, ka labāk sākumā piepildīt un tad par to runāt. Uzrunājiet mani pēc laika un man noteikti būs ko pastāstīt!

In your wildest dreams… #blonde #bombshell #goddess #worshipme

A post shared by ⭐Victoria Wild⭐ (@victoriawildofficial) on

1 komentārs