Viens no Latvijas striptīza karaļiem turpmāk pļaus mauriņus

4 komentāri
Viens no Latvijas striptīza karaļiem turpmāk pļaus mauriņus
PUBLICITĀTES FOTO

Šobrīd Latvijā ir apstājusies izklaides un kultūras sfēru darbība. Daudzi mākslinieki palikuši bez jebkādiem iztikas avotiem. Viens no šādiem izklaides jomas darbiniekiem ir DJ Gustavito, populārās puišu striptīza deju grupas ”MEN$” dalībnieks Gustavs Vītoliņš.

Izklaides sfēras darbonis ir laimīgi precējies un audzina divus bērnus. Tas neļauj padoties, bet meklēt jaunus risinājumus, lai uzturētu ģimeni.

Mīļi foto: DJ Gustavito sētā sporto kopā ar mazo meitiņu

”20 gadu pieredzei izklaides industrijai tagad nav vietas. Taču neesmu tas, kurš žēlosies un gaidīs brīnumus. Es māku pielāgoties un no darba nebaidos. Tāpēc pavisam nopietni tagad darbojos ar šīm “mantiņām”, kas ”uztūnēs” tavu mauriņu,” sociālajā tīklā ”Facebook” raksta Gustavs.

Striptīza karalis ievieto sava mauriņa fotogrāfijas, kurām jākalpo kā paraugam, ka viņš apzinās, kā jebkuru mauriņu padarīt skaistu!

Striptīzdejotājs Gustavito: Uz skatuves nedaru neko tādu, par ko man kā ģimenes cilvēkam būtu jākaunas

Seksīgi foto: Latviešu striptīza deju grupas ”MEN’$” piedzīvojumi Amerikā

”Cilvēki, nekautrējaties darīt sev neierastu darbu. Tagadējā situācijā, kad jārūpējas par izdzīvošanu, ģimenes uzturēšanu, paralēli ievērojot visus drošības nosacījumus, nav vietas savam ego un slinkumam,” aicina Gustavito.

Vēlies izmantot seksīgā zāles pļāvēja pakalpojumus? Sazinies ar Gustavu sociālajā tīklā ”Facebook”!