Viena nakts, trīs bāri un trīs vīrieši. Indra Salceviča pastāsta par naksnīgajām izklaidēm

49 komentāri
Viena nakts, trīs bāri un trīs vīrieši. Indra Salceviča pastāsta par naksnīgajām izklaidēm
INSTAGRAM

Modes eksperte, ”influencere” Indra Salceviča sociālajā tīklā ”Instagram” sniedz atbalstītājiem ne tikai stila padomus, bet dalās arī stāstos no savas privātās dzīves. Indra informē par nakts izklaidēm bāros un satiktajiem vīriešiem.

Indra pastāsta, ka došanās uz bāriem bijusi plānota sestdien, bet beigu beigās viņu ”izvilka” no mājas jau piektdienas vakarā.

Indra Salceviča domā, ka ķermeņa formām nav nekāda sakara ar attiecību neizdošanos

Iedvesmojošā Indra Salceviča nolēmusi pāris gadus dzīvot bez attiecībām

Iedvesmojošā sieviete bija tērpusies kedās, “hūdijā” un ādas jakā, sakot, ka sevi par sapucējušos “ballīšu zvēru” nekādi nespētu nosaukt.

”Ieeju bārā, taisnā ceļa pie letes. Stāvu un gaidu, kad bārmenis pievērsīs man uzmanību. Blakus piestāj vīrietis. Paceļ roku. Bārmenis klāt, un tad viņš pagriežas un saka – ko dzersi? Mazliet apstulbu – džinu ar toniku! Indra 20 gados – paldies, es pati! Indra šodien – nē nu ja tu gribi, pērc! Džeks norēķinās par savu un manu dzērienu, novēl foršu vakaru,” tā Indra.

Drīz vien ieradās draudzene, izlijusi lietū ar notecējušu skropstu tušu, viņas pasmējušās par abu piemēroto izskatu ballītei un nomainījušas vidi.

Sekojis cits bārs, dzērieni, dejas un otrais vīrietis, kurš uzrunājis stilisti, uzskatot, ka ir viņu kur redzējis. Kavalieris domājis, ka sieviete viņu ir apkalpojusi kādā no bāriem.

Kungs “pielipis” Indras kompānijai, uzsaucis dzērienus un vēlāk uzlicis roku uz viņas ceļgala, izsakot aicinājumu braukt pie viņa. Kavalieris “aizsvilies”, nedzirdot “influenceres” sajūsmu par piedāvājumu, un teicis, ka viņai ir pēdējā iespēja – doties pie viņa.

Indra novēlējusi viņam patīkamu vakaru un kungs dusmīgs “izšāvies” ārā no bāra.

Nākamajā izklaides vietā stiliste satikusi kādu 10 gadus neredzētu paziņu. Bijuši seši no rīta, bārs slēdzies ciet, dzērieni salieti plastmasas glāzēs un kopā ar šo vīriešu kārtas paziņu Indra attapusies uz ielas, sarunājoties par dzīvi, kā čomi.

”Te pēkšņi, viņš mani mēģina noskūpstīt! Jo viņam esot tā sagribējies. Lūk tā man iet, bez visa ”Tindera”,” raksta Indra.

Indra Salceviča nododas dārza darbiem, ne meklē vīriešu kārtas ”plāksteri” sāpošajai sirdij

49 komentāri